Stand Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Meetpoint Eaters Geleen2417010635
2Gunco Panda┤s Rotterdam2415020732
3Flame Guards Nijmegen2415010831
4Lepelaers Trappers Tilburg24140001028
5Forbo Flyers Heerenveen24110201124
6Pro Badge Utrecht2490001518
7Gjaltema Rams Assen240000240

Stand Eredivisie Playoffs 1e Ronde

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Meetpoint Eaters Geleen6302018
2Flame Guards Nijmegen6301027
3Gunco Panda┤s Rotterdam6201035
4Lepelaers Trappers Tilburg6102034
games:Unknown Calculation (N)

Stand Promotie / Degradatie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Heerenveen Flyers1615000130
2Pro Badge Utrecht1611000522
3Assen Stars167000914
4Groenewegen Meubelen Den Haag164010119
5Dordrecht Lions162010135

Stand Beker van Nederland KF+HF

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Meetpoint Eaters Geleen4400008
2Gunco Panda┤s Rotterdam4300016
3Flame Guards Nijmegen4200024
4Pro Badge Utrecht4200024
5Lepelaers Trappers Tilburg2100012
6Forbo Flyers Heerenveen2000020
7Gjaltema Rams Assen2000020
8Chip Market Europe Eindhoven2000020
games:Unknown Calculation (N)

Kalender

Geen wedstrijden gevonden