Stand Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Couwenberg Trappers Tilburg2422010145
2Hatulek Heaters Geleen2417020536
3Fulda Tigers Nijmegen2417010635
4CP&A Eindhoven24130101027
5Gunco Panda┤s Rotterdam2470001714
6Pelgrim Flyers Heerenveen242020206
7Dordrecht Lions242010215
games:Unknown Calculation (N)games:Unknown Calculation (N)

Stand Beker van Nederland

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hatulek Heaters Geleen66000012
2Couwenberg Trappers Tilburg6400028
3CP&A Eindhoven6200044
4Gunco Panda┤s Rotterdam6000060
games:Unknown Calculation (N)games:Unknown Calculation (N)

Stand Eredivisie HTGerritsen

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Pelgrim Flyers Heerenveen4300016
2Fulda Tigers Nijmegen4300016
3Dordrecht Lions4000040

Kalender

Geen wedstrijden gevonden