Stand Super Liga Bekercompetitie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Pelgrim Flyers Heerenveen128001425
2Al Capone's Flames Amsterdam128000424
3CVT Trappers Tilburg128201423
4Agio Huys Tigers Nijmegen126001619
5Ruijters Eaters Geleen126201617
6BIC IJHC 's Hertogenbosch125100714
7Knijnenburg Wolves Den Haag121001114

Stand Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Agio Huys Tigers Nijmegen1813200537
2Pelgrim Flyers Heerenveen1812202636
3CVT Trappers Tilburg1811203734
4Al Capone's Flames Amsterdam189203928
5Ruijters Eaters Geleen1881011024
6BIC IJHC 's Hertogenbosch1863011216
7Knijnenburg Wolves Den Haag1840021414

Stand Eredivisie Finalepoule

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Agio Huys Tigers Nijmegen64000212
2Pelgrim Flyers Heerenveen63001310
3CVT Trappers Tilburg6300039
4Al Capone's Flames Amsterdam6210045

Stand Eredivisie HTGerritsen Finalepoule

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1BIC IJHC 's Hertogenbosch86100217
2Knijnenburg Wolves Den Haag83002511
3Ruijters Eaters Geleen8310058

Kalender

Geen wedstrijden gevonden

Geen wedstrijden gevonden