Stand Beker van Nederland

# Team GW W OTW G OTV V Pnt

Stand Kampioenschap van Nederland Superliga

# Team GW W OTW G OTV V Pnt

Stand Beker van Nederland

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Diamant Trappers Tilburg108000224
2Ruijters Eaters Geleen108100223
3BIC IJHC 's Hertogenbosch105201514
4Australian Homemade Tigers Nijmegen104001613
5Formido Flyers Heerenveen104101612
6Al Capone's Flames Amsterdam10100194
games:Unknown Calculation (N)

Stand Eredivisie Voorronde

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Diamant Trappers Tilburg2017001352
2Ruijters Eaters Geleen2012300833
3Australian Homemade Tigers Nijmegen20100021032
4Formido Flyers Heerenveen20102001028
5Al Capone's Flames Amsterdam2071031323
6BIC IJHC 's Hertogenbosch2042021612
games:Unknown Calculation (N)

Stand Eredivisie Tussenronde Poule A/B

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Formido Flyers Heerenveen4300019
 Boretti Tigers Amsterdam4300019
3Diamant Trappers Tilburg4300019
4Ruijters Eaters Geleen4200026
5Australian Homemade Tigers Nijmegen4100033
6Red Eagles4000040

Kalender

Geen wedstrijden gevonden