Stand Voorronde Kampioenschap van Nederland Toekomst Liga

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij Wolves Den Haag2016411346
2Rovinij Junior Tigers Nijmegen2011004937
3Sportwebshop Trappers Tilburg2011101933
4Jordens Lions Dordrecht2090121030
5Heerenveen Flyers2092011126
6IJC Dragons Utrecht203200177

Stand Tussenronde Toekomst Liga Poule A

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij Wolves Den Haag43000112
2Rovinij Junior Tigers Nijmegen43000111
3Sportwebshop Trappers Tilburg4000041

Stand Tussenronde Toekomst Liga Poule B

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Jordens Lions Dordrecht44000015
2Heerenveen Flyers4100035
3IJC Dragons Utrecht4100034

Stand Halve finale A play-offs KvN Toekomst Liga

Finale

Stand Halve finale B play-offs KvN Toekomst Liga

Finale

Stand Finale play-offs Kampioenschap van Nederland Toekomst Liga

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden