Stand Junioren E Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Heerenveen Flyers E129010219
2Leiden Lions U12127010415
3IJS Amstel Tijgers Amsterdam E126020414
4Zoetermeer Panters E12302078
5GIJS Bears Groningen U1212102094

Stand Junioren E Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Rovinij Junior Tigers Nijmegen E1512000324
2Tilburg Trappers U121511000422
3Hijs Hokij Wolves Den Haag U121511000422
4VJB Smoke Eaters Geleen E157000814
5Jordens Lions Dordrecht E154000118
6Eindhoven IJsbrekers E150000150

Stand Halve finales A play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren E

Finale

Stand Halve finales B play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren E

Finale

Stand Finale play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren E

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden