Stand Junioren D Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1GIJS Bears Groningen U14127040118
2Zoetermeer Panters D126030315
3Heerenveen Flyers D125030413
4IJS Amstel Tijgers Amsterdam D124050313
5IJC Utrecht D120010111

Stand Junioren D Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Rovinij Junior Tigers Nijmegen D1512010225
2Hijs Hokij Wolves Den Haag D1512000324
3Tilburg Trappers U141510010421
4Jordens Lions Dordrecht D1550001010
5VJB Smoke Eaters Geleen D1550001010
6Eindhoven IJsbrekers D150000150

Stand Halve finales A play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren D

Finale

Stand Halve finales B play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren D

Finale

Stand Finale play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren D

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden