Stand Junioren C Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Heerenveen Flyers C1210010121
2IJC Utrecht C126030315
3GIJS Bears Groningen U17126020414
4Zoetermeer Panters C12301087
5Leiden Lions C121010103

Stand Junioren C Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Rovinij Junior Tigers Nijmegen C1511030125
2Hijs Hokij Wolves Den Haag C1510040124
3Tilburg Trappers C1511000422
4VJB Smoke Eaters Geleen C1550001010
5Jordens Lions Dordrecht C154010109
6Eindhoven IJsbrekers C150000150

Stand Halve finales A play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren C

Finale

Stand Halve finales B play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren C

Finale

Stand Finale play-offs Kampioenschap van Nederland Junioren C

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden