Stand Regiocompetitie West I

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij Butchers Den Haag1210010121
2The Outlaws Zoetermeer127030217
3Bigfield Panters Zoetermeer2270301217
4Cool Mokum Amsterdam127020316
5Red Eagles 's-Hertogenbosch12401079
6Leiden Islanders120020102

Stand Regiocompetitie West II

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Vandattum Zoetermeer1210000220
2Dordrecht Lions129010219
3Beavers Leiden2150501114
4Hijs Hokij Butchers Den Haag12103085

Stand Regiocompetitie Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Frisian Flashguns Heerenveen2214010729
2GIJS Bears Groningen22100001220
3Warriors Leeuwarden126010513
4IJHC Assen Rams123040510
5Leeuwarden Magics12302078

Stand Regio IJshockey Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Ex Eagles 's-Hertogenbosch28160001232

Stand Euregio Ice Hockey League Competitieronde I

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Alley Cats Geleen36200101537

Stand Eindtoernooi kampioenschap van Nederland Regiocompetitie Poule A

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Ex Eagles 's-Hertogenbosch3300006
2GIJS Bears Groningen3200014
3The Outlaws Zoetermeer3100022
4Alley Cats Geleen3000030

Stand Eindtoernooi kampioenschap van Nederland Regiocompetitie Poule B

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij Butchers Den Haag3300006
2Frisian Flashguns Heerenveen3200014
3Ex Eagles 's-Hertogenbosch3100022
4Alley Cats Geleen3000030

Stand Finale kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 7 en 8

Finale

Stand Finale kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 5 en 6

Finale

Stand Finale kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 3 en 4

Finale

Stand Finale kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 1 en 2

Finale

Stand Euregio Ice Hockey League Competitieronde II

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Alley Cats Geleen36200001634

Stand Euregio Ice Hockey League

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Alley Cats Geleen000000-10

Kalender

Geen wedstrijden gevonden