Stand Competitie Kampioenschap van Nederland Toekomst Liga

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Kalisvaart Wolves Den Haag2824001473
2Rovinij Future Tigers Nijmegen2820101860
3IJCU Dragons Utrecht28183021053
4Dordrecht Lions28182001052
5Sportwebshop Trappers Tilburg28141031444
6Formido Flyers Heerenveen28121011636
7Smoke Eaters Geleen2860002218
8Amstel Tijgers Amsterdam280000280

Stand Halve finale play-offs Wolves Den Haag vs Dordrecht Lions

Finale

Stand Halve finale play-offs Tigers Nijmegen vs Dragons Utrecht

Finale

Stand Finale play-offs Tigers Nijmegen vs Dordrecht Lions

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden