Stand Junioren E Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Amstel Tijgers Amsterdam E1514000128
2IJCU Dragons Utrecht158000716
3GIJS Bears Groningen U12157000814
4Heerenveen Flyers E155020812
5Leiden Lions U12155020812
6Zoetermeer Panters E154000118

Stand Junioren E Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Smoke Eaters Geleen E1511010323
2Tilburg Trappers U12159030321
3Rovinij Junior Tigers Nijmegen E1510010421
4Hijs Hokij Wolves Den Haag U12158010617
5Dordrecht Lions/Eagles E153000126
6Eindhoven IJsbrekers E151000142

Stand Halve finale play-offs Tijgers Amsterdam E vs Tilburg Trappers E

Finale

Stand Halve finale play-offs Eaters Geleen E vs Dragons Utrecht E

Finale

Stand Finale play-offs Tijgers Amsterdam E vs Eaters Geleen E

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden