Stand Junioren D Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1GIJS Bears Groningen U141513010127
2Amstel Tijgers Amsterdam D157040418
3IJCU Dragons Utrecht D159000618
4Zoetermeer Panters D154040712
5Leiden Lions U14153020108
6Heerenveen Flyers D153010117

Stand Junioren D Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Tilburg Trappers U141514000128
2Hijs Hokij Wolves Den Haag D1511000422
3Smoke Eaters Geleen D158010617
4Rovinij Junior Tigers Nijmegen D158000716
5Eindhoven IJsbrekers D152010125
6Zoetermeer Combinatie D151000142

Stand Halve finale play-offs Bears Groningen D vs Wolves Den Haag D

Finale

Stand Halve finale play-offs Tilburg Trappers D vs Tijgers Amsterdam D

Finale

Stand Finale play-offs Tilburg Trappers D vs Wolves Den Haag D

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden