Stand ARHL

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Utrecht Recreators98000116
2Mix Stars Nijmegen97000214
3Dordrecht Lions Recreanten 39300066
4S-team Red Eagles 's-Hertogenbosch9000090

Stand Regiocompetitie West I

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Cool Mokum Amsterdam1210010121
2Hijs Hokij Butchers Den Haag128010317
3Rumours Panters Zoetermeer126000612
4Red Eagles 's-Hertogenbosch125010611
5Leiden Islanders125000710
6The Outlaws Zoetermeer125000710
7Bigfield Panters Zoetermeer121010103

Stand Regiocompetitie West II

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Vandattum Zoetermeer108000216
2Dordrecht Lions R1107000314
3Dordrecht Lions R2106010312
4Leiden Flyers105000510
5Hijs Hokij Coolcamp Den Haag10201074
6Beavers Leiden10100092

Dordrecht Lions R2 heeft 1 punten in mindering gekregen.
Hijs Hokij Coolcamp Den Haag heeft 1 punten in mindering gekregen.

Stand Regiocompetitie Noord

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Martini North Stars Groningen1210000220
2Ugly Faces Heerenveen129000318
3Warriors Leeuwarden127010415
4Magics Leeuwarden12103085
5IJHC Assen Rams120020102

Stand Regio IJshockey Zuid

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Ex Eagles 's-Hertogenbosch55000010
2LCT Eindhoven5400018
3Vikings Eindhoven5100042
4Pub Stars Nijmegen5000050

Stand Euregio Ice Hockey League ronde 1

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Devils Ducks Aken108010125
2Huskies Aken107020123
3Ice Dogs Geleen107020123
4Eisprinten Aken106000418
5VIPS Geleen105020317
 Haskey Hasselt105020317
7Blue Elks Aken104020414
8Tigers Geleen10201077
9TEA Aken10200086
10Pit Bulls Aken10102075
11Alley Cats Geleen10100093

Stand Euregio Ice Hockey League ronde 2

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Huskies Aken108010125
2Devils Ducks Aken97010122
3VIPS Geleen95020217
4Ice Dogs Geleen105010416
5Blue Elks Aken105010416
6TEA Aken94030215
7Haskey Hasselt104010513
8Eisprinten Aken83020311
9Pit Bulls Aken9200076
10Tigers Geleen10200086
11Alley Cats Geleen10100093

Stand Play-offs ARHL

Finale

Stand Kampioenschap van Nederland Regiocompetitie Poule A

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Ex Eagles 's-Hertogenbosch3300009
2Ugly Faces Heerenveen3200016
3Hijs Hokij Butchers Den Haag3100023
4Devils Ducks Aken3000030

Stand Kampioenschap van Nederland Regiocompetitie Poule B

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Cool Mokum Amsterdam3201007
2LCT Eindhoven3102005
3Martini North Stars Groningen3101014
4Huskies Aken3000030

Stand Kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 7 en 8

Finale

Stand Kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 5 en 6

Finale

Stand Kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 3 en 4

Finale

Stand Kampioenschap van Nederland Regiocompetitie plaats 1 en 2

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden