Stand Play-offs Eerste divisie

Halve finale

Finale

Stand Plaatsingsronde Eerste divisie plaats 4

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Eindhoven IJsbrekers3310008
2Tilburg Trappers Selectieteam3200117
3Dordrecht Lions3100023
4Smoke Eaters Geleen3000030

Stand Plaatsingsronde Eerste divisie plaats 1, 2 en 3

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Zoetermeer Panters4300019
2Ht Autoblad Dragons Utrecht4200026
3GIJS Bears Groningen U204100033

Stand Eerste divisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Zoetermeer Panters2018100253
2GIJS Bears Groningen U202015000545
3Ht Autoblad Dragons Utrecht20101011030
4Dordrecht Lions2061021419
5Tilburg Trappers Selectieteam2061011418
6Eindhoven IJsbrekers2051011515

Kalender

Geen wedstrijden gevonden