Stand Play-offs Eredivisie

Halve finale

Finale

Stand Plaatsingsronde Eredivisie plaats 1, 2 en 3

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Amstel Tijgers Amsterdam44000012
2Ruijters Eaters Geleen4100033
 Vadeko Flyers Heerenveen4100033

Stand Plaatsingsronde Eredivisie plaats 4

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Diamant Trappers Tilburg4200026
2Emperors Nijmegen4200026
3Skoda Duindam Wolves Den Haag4200026

Stand Coupe der Lage Landen

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Amstel Tijgers Amsterdam1815200343
2Vadeko Flyers Heerenveen1813002541
3Ruijters Eaters Geleen1813000539
4Emperors Nijmegen1812001637
5Diamant Trappers Tilburg1812100635
6Skoda Duindam Wolves Den Haag1870001121
7Olympia Heist op den Berg1850011316
8Canadian Sport Phantoms Deurne1850001315
9Turnhout Tigers1851001314
10 Leuven Chiefs183000159

Stand Beker van Nederland

Halve finale

Finale

Stand Eredivisie Bekercompetitie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Vadeko Flyers Heerenveen108101224
2Amstel Tijgers Amsterdam108100223
3Diamant Trappers Tilburg106101418
4Emperors Nijmegen104001613
5Ruijters Eaters Geleen10200086
6Skoda Duindam Wolves Den Haag10200086

Stand Challenge Cup

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Vadeko Flyers Heerenveen86000218
2Ruijters Eaters Geleen85001316
3Emperors Nijmegen85200313
4Diamant Trappers Tilburg8200167
5Skoda Duindam Wolves Den Haag8200066
games:Unknown Calculation (N)

Kalender

Geen wedstrijden gevonden