Stand Beker van Nederland Tricorp Workwear Eredivisie

Finale

Stand Beker van Nederland Tricorp Workwear Eredivisie

Halve finale

Halve finale Serie A EindstandGame 1Game 2Game 3Stand
Vadeko Flyers Heerenveen4021
Amstel Tijgers Amsterdam2432

Halve finale Serie B EindstandGame 1Game 2Stand
DESTIL Trappers Tilburg442
Ruijters Eaters Geleen230

Finale

Stand Play-offs Tricorp Workwear Eredivisie

Halve finale

Halve finale Serie A EindstandGame 1Game 2Game 3Game 4Stand
Vadeko Flyers Heerenveen70763
Ruijters Eaters Geleen45621

Halve finale Serie B EindstandGame 1Game 2Game 3Game 4Stand
Amstel Tijgers Amsterdam20211
Nijmegen Emperors11453

Finale

Finale EindstandGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5Stand
Vadeko Flyers Heerenveen132722
Nijmegen Emperors524453

Stand Tricorp Workwear Eredivisie Bekercompetitie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Vadeko Flyers Heerenveen109100126
2DESTIL Trappers Tilburg107001322
3Ruijters Eaters Geleen105000515
4Amstel Tijgers Amsterdam104101612
5Nijmegen Emperors104100611
6Skoda Duindam Wolves Den Haag10100194

Stand Tricorp Workwear Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Amstel Tijgers Amsterdam2015100544
2Vadeko Flyers Heerenveen2013103741
3Ruijters Eaters Geleen2013502736
4Nijmegen Emperors20104021028
5DESTIL Trappers Tilburg2081021225
6Skoda Duindam Wolves Den Haag201003196

Kalender

Geen wedstrijden gevonden