Stand Play-offs Tricorp Workwear Eredivisie

Halve finale

Finale

Stand Tricorp Workwear Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Ruijters Eaters Geleen2014001643
2DESTIL Trappers Tilburg2013102740
3Amstel Tijgers Amsterdam20102041032
4Vadeko Flyers Heerenveen2011300930
5Romijnders Dar Devils Nijmegen2082021224
6Hijs Den Haag2041001611

Stand Beker van Nederland Tricorp Workwear Eredivisie

Finale

Stand Beker van Nederland Tricorp Workwear Eredivisie

Halve finale

Finale

Stand Tricorp Workwear Eredivisie Bekercompetitie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1DESTIL Trappers Tilburg109000127
2Romijnders Dar Devils Nijmegen105101515
3Ruijters Eaters Geleen105100514
4Amstel Tijgers Amsterdam104102613
5Vadeko Flyers Heerenveen104001613
6Hijs Den Haag10310078

Stand Challenge Cup

Finale

Stand Challenge Cup Poule A

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Amstel Tijgers Amsterdam1010100029
2Hijs Den Haag108000224
3Vadeko Flyers Heerenveen106001419
4GIJS Bears Groningen U209300069
5Conjo Trappers Tilburg10200086
6Zoetermeer Panters9000090

Stand Challenge Cup Poule B

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1DESTIL Trappers Tilburg109000127
2Romijnders Dar Devils Nijmegen108100223
3Ruijters Eaters Geleen107001322
4Leaf Dragons Utrecht104000612
5Eindhoven IJsbrekers10200086
6Dordrecht Lions100000100

Kalender

Geen wedstrijden gevonden