Stand Play-offs Tricorp Workwear Eredivisie

Halve finale

Finale

Stand Play-offs Tricorp Workwear Eredivisie

Finale

Stand Beker van Nederland Tricorp Workwear Eredivisie

Finale

Stand Beker van Nederland Tricorp Workwear Eredivisie

Halve finale

Finale

Stand Tricorp Workwear Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1DESTIL Trappers Tilburg2421100362
2Vadeko Flyers Heerenveen2419101557
3Hijs Den Haag2416202848
4Ruijters Eaters Geleen24121011236
5Amstel Tijgers Amsterdam2491031529
6Romijnders Dar Devils Nijmegen2452011914
7Pecoma Grizzlies Groningen242101226

Stand Tricorp Workwear Bekercompetitie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1DESTIL Trappers Tilburg129000327
 Hijs Den Haag129101327
3Vadeko Flyers Heerenveen128101424
4Ruijters Eaters Geleen127200519
5Amstel Tijgers Amsterdam126000618
6Romijnders Dar Devils Nijmegen121003116
7Pecoma Grizzlies Groningen122100105

Stand Ron Berteling-schaal

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden