Stand Play-offs NIJB 75 Eredivisie

Halve finale

Finale

Stand Play-offs NIJB 75 Eredivisie

1e ronde

Halve finale

Finale

Stand NIJB 75 Eredivisie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1DESTIL Trappers Tilburg2419100556
2HYS The Hague2417302750
3Ruijters Eaters Geleen24143021041
4Romijnders Dar Devils Nijmegen24142011039
5Hajé Flyers Heerenveen24121021237
6Groninger Grizzlies24122001234
7Amstel Tijgers Amsterdam2491051531
8Eindhoven Kemphanen2491021528
9Hoek Dragons Utrecht242000226

Romijnders Devils Nijmegen heeft 2 punten in mindering gekregen.

Stand NIJB 75 Beker van Nederland

Finale

Stand NIJB 75 Beker van Nederland

Halve finale

Finale

Stand NIJB 75 Bekercompetitie

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1DESTIL Trappers Tilburg1614301240
2Romijnders Dar Devils Nijmegen1613100338
3HYS The Hague1612303436
4Amstel Tijgers Amsterdam169101727
5Ruijters Eaters Geleen168101824
6Hajé Flyers Heerenveen1660011019
7Eindhoven Kemphanen1641021213
8Groninger Grizzlies1630011310
9Hoek Dragons Utrecht163000139

Stand Ron Berteling-schaal

Finale

Kalender

Geen wedstrijden gevonden