Stand Kampioenschap van Nederland U20

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij Wolves Den Haag U204300019
2Dordrecht Lions U204300019
3Zoetermeer Panters U204000040

Stand Play-offs Coupe der Lage Landen U20

Halve finale

Finale

Stand Coupe der Lage Landen U20

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij Wolves Den Haag U201010000030
2Dordrecht Lions U20108000224
3HYC Herentals106000418
4 Leuven Chiefs104000612
5Zoetermeer Panters U2010200086
6Charleroi100000100

Kalender

Geen wedstrijden gevonden