Stand ARHL

# Team GW W OTW G OTV V Pnt
1Hijs Hokij The Hurricanes1210000220
2Hoorn Rhino's1210000220
3Amsterdam Mustangs129000318
4Twente Blue Caps Enschede SR128010315
5Los Padres Utrecht128000414
6Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn126000612
7Red Eagles 's-Hertogenbosch M@DS125010611
8Dordrecht Lions 4125000710
9IJCU Zwarte Draken Utrecht12401079
10Zoetermeer Panters Storks12501069
11Leiden Arrows12400088
12Hijs Hokij Den Haag Bullets121000112
13Slapping Studs Enschede 2121000112

Twente Blue Caps Enschede SR heeft 2 punten in mindering gekregen.
Los Padres Utrecht heeft 2 punten in mindering gekregen.
Zoetermeer Panters Storks heeft 2 punten in mindering gekregen.

Kalender

Geen wedstrijden gevonden