13 oktober 2019 15:15

Zoetermeer

Zesde divisie Zuid

Zoetermeer Wild Panters

10

5

IJCU Zwarte Draken

P1: 3 - 2

P2: 3 - 1

P3: 4 - 2

Spelers team A

Jan van SITTERT
P
91
Pel van ZIJDERVELD
P
28
Duncan WOLDENDORP
P
88
Lotta VASKIMO
P
7
Anita TROOST
P
26
Connor SCHIPPER
P
14
Raymond de RUITER
P
19
Remco RHIJN
P
27
Bart van PUTTEN
P
22
Michel MEBIUS
P
81
Ruud HELLEWEGEN
P
9
Tommi DONNARS
P
99
Aleksandrs SVEDS
GK
2
Jaro KLOOSTERMAN
GK
1

Staff

Raymond BOSMA
HC

Spelers team B

87
P
Herrik BIELEMAN
58
P
Martin GELDHOF
3
P
Patrick van LEEUWEN
01
P
Sander van DIJK
94
P
Camille KETTENIS
36
P
Marco van DOORN
10
P
Jan MICA
18
P
Martijn de GROOT
11
P
Artur MAKOWSKI
23
P
Jury TIKUNOV
67
P
Valatin KUZAR
55
P
Ivar DORST
69
P
Nick van DIJK
12
P
Joe MULLER
16
P
Corne MEULMAN
14
P
Danny van LEEUWEN
93
GK
Vladimir KUZAR

Staff

T1
T van LEEUWEN
HC
D KUNST

Officials

PB2 Minna VASKIMO

PB1 Sanne GROENHEIJDE

TK Ronald GROENHEIJDE

OS Lydia GROENHEIJDE

RF2 Richard GOEMAN

RF1 Henk van AGGELEN

00:00
GOALIE IN

1 Jaro KLOOSTERMAN

02:35
PENALTY

2 minuten voor TOO-M

?

02:35 → 04:35

03:20
GOAL

28 Pel van ZIJDERVELD

81 Michel MEBIUS

1 – 0
04:36
PENALTY

2 minuten voor BOARD

22 Bart van PUTTEN

04:36 → 06:36

04:36
PENALTY

10 minuten voor BOARD

22 Bart van PUTTEN

04:36 → 14:36

04:57
GOAL

28 Pel van ZIJDERVELD

2 – 0
05:09
PENALTY

2 minuten voor CHARG

69 Nick van DIJK

05:09 → 07:09

11:40
GOAL

01 Sander van DIJK

3 Patrick van LEEUWEN

2 – 1
15:08
GOAL

19 Raymond de RUITER

3 – 1
18:12
PENALTY

2 minuten voor INTERF

19 Raymond de RUITER

18:12 → 20:12

18:54
GOAL

23 Jury TIKUNOV

3 – 2
21:10
GOAL

23 Jury TIKUNOV

3 – 3
23:39
GOAL

19 Raymond de RUITER

4 – 3
24:37
PENALTY

2 minuten voor INTERF

36 Marco van DOORN

24:37 → 26:37

30:31
GOALIE IN

2 Aleksandrs SVEDS

33:08
GOAL

88 Duncan WOLDENDORP

26 Anita TROOST

5 – 3
34:25
GOAL

91 Jan van SITTERT

6 – 3
35:11
PENALTY

2 minuten voor TOO-M

?

35:11 → 37:11

37:48
PENALTY

2 minuten voor TOO-M

?

37:48 → 39:48

39:40
PENALTY

2 minuten voor SLASH

67 Valatin KUZAR

39:40 → 41:40

39:40
PENALTY

2 minuten voor SLASH

28 Pel van ZIJDERVELD

39:40 → 41:40

40:00
PENALTY

10 minuten voor ABUSE

16 Corne MEULMAN

40:00 → 50:00

41:23
GOAL

19 Raymond de RUITER

26 Anita TROOST

7 – 3
42:43
PENALTY

2 minuten voor DELAY

22 Bart van PUTTEN

42:43 → 44:43

46:23
GOAL

01 Sander van DIJK

58 Martin GELDHOF

7 – 4
47:05
GOAL

28 Pel van ZIJDERVELD

8 – 4
49:11
PENALTY

2 minuten voor TOO-M

?

49:11 → 51:11

50:46
GOAL

23 Jury TIKUNOV

67 Valatin KUZAR

8 – 5
52:07
GOAL

19 Raymond de RUITER

9 – 5
56:36
GOAL

28 Pel van ZIJDERVELD

99 Tommi DONNARS

10 – 5
57:43
PENALTY

2 minuten voor CHARG

69 Nick van DIJK

57:43 → 59:43

60:00
GOALIE UIT

2 Aleksandrs SVEDS