7 maart 2020 18:00

Utrecht

U16 Elite

IJCU Dragons Utrecht U16

5

5

Smoke Eaters Geleen U16

P1: 1 - 4

P2: 1 - 1

P3: 3 - 0

Spelers team A

Rachel den HOUDIJKER
F
97
Gatien RUTTEN
F
93
Ceder BUITING
F
72
Laszló GELLÉN
F
33
Fletcher WESTERHOUT
F
26
Nina VISSER
F
25
Sam NOORDHOFF
F
23
Kimberly COLLARD
F
19
Francis WILKES
F
5
Robin MOORMAN
D
87
Andy JANSSEN
D
30
Sanne CLAESSENS
D
14
Joris van HAARLEM
D
8
Martijn van HAARLEM
D
4
Elaine WILKES
GK
75
Pelle BUITING
GK
71

Staff

Stefan COLLARD
HC
Remco CLAESSENS
T1
Dave WILKES
T2
Joost NOORDHOFF
T3

Spelers team B

27
GK
Gregor STEEGMANS
5
D
Joey KAUL
11
D
Stijn TILLMANNS
12
D
Kjell SCHEPERS
28
D
Joshua BLAIRON
7
D
Sem CREUWELS
63
D
Matteo CASTRONOVO
3
F
Lisa KREMER
4
F
Roman VASILIC
21
F
Abigail LISKA
23
F
Rob VANDERCAPPELLEN
33
F
Damien LEMAIRE
66
F
Lander PAULISSEN
40
F
Jorin KUSTERMANS
98
F
Josh EASON

Staff

HC
Michael op den KAMP
T2
Giuseppe CASTRONOVO

Officials

RF1 Marco DOORN VAN

OS Corina COLLARD

TK Rheya WILKES

REF Rowdy van ALPHEN

01:04
GOAL

98 Josh EASON

0 – 1
05:56
PENALTY

2 minuten voor HOOK

21 Abigail LISKA

05:56 → 07:56

10:26
PENALTY

2 minuten voor SLASH

3 Lisa KREMER

10:26 → 12:26

10:59
PENALTY

2 minuten voor ELBOW

33 Laszló GELLÉN

10:59 → 12:59

14:42
PENALTY

2 minuten voor KNEE

8 Joris van HAARLEM

14:42 → 16:42

16:15
GOAL

7 Sem CREUWELS

33 Damien LEMAIRE

0 – 2
16:55
GOAL

23 Rob VANDERCAPPELLEN

66 Lander PAULISSEN

0 – 3
17:50
GOAL

3 Lisa KREMER

0 – 4
19:23
GOAL

5 Francis WILKES

8 Joris van HAARLEM

4 Martijn van HAARLEM

1 – 4
21:13
GOAL

23 Rob VANDERCAPPELLEN

40 Jorin KUSTERMANS

1 – 5
21:55
PENALTY

10 minuten voor BOARD

12 Kjell SCHEPERS

21:55 → 31:55

21:55
PENALTY

2 minuten voor BOARD

12 Kjell SCHEPERS

21:55 → 23:55

22:20
PENALTY

2 minuten voor INTERF

33 Damien LEMAIRE

22:20 → 24:20

25:22
PENALTY

2 minuten voor CROSS

5 Joey KAUL

25:22 → 27:22

25:45
PENALTY

2 minuten voor HOLD

98 Josh EASON

25:45 → 27:45

25:59
GOAL

33 Laszló GELLÉN

5 Francis WILKES

2 – 5
30:52
PENALTY

2 minuten voor TRIP

93 Gatien RUTTEN

30:52 → 32:52

31:14
PENALTY

2 minuten voor SLASH

75 Elaine WILKES

31:14 → 33:14

40:12
GOAL

33 Laszló GELLÉN

4 Martijn van HAARLEM

3 – 5
42:05
PENALTY

2 minuten voor INTERF

98 Josh EASON

42:05 → 44:05

43:01
GOAL

33 Laszló GELLÉN

4 – 5
47:09
PENALTY

25 minuten voor FIGHT

4 Martijn van HAARLEM

47:09 → 72:09

47:09
PENALTY

2 minuten voor ROUGH

8 Joris van HAARLEM

47:09 → 49:09

47:09
PENALTY

2 minuten voor FIGHT

8 Joris van HAARLEM

47:09 → 49:09

47:09
PENALTY

2 minuten voor FIGHT

23 Rob VANDERCAPPELLEN

47:09 → 49:09

47:09
PENALTY

2 minuten voor ROUGH

23 Rob VANDERCAPPELLEN

47:09 → 49:09

51:02
PENALTY

2 minuten voor TRIP

33 Laszló GELLÉN

51:02 → 53:02

52:55
PENALTY

2 minuten voor INTERF

7 Sem CREUWELS

52:55 → 54:55

54:08
PENALTY

2 minuten voor INTERF

98 Josh EASON

54:08 → 56:08

56:46
PENALTY

2 minuten voor DELAY

3 Lisa KREMER

56:46 → 58:46

57:03
GOAL

30 Andy JANSSEN

5 Francis WILKES

5 – 5
58:08
PENALTY

2 minuten voor HOLD

4 Roman VASILIC

58:08 → 60:08