8 februari 2020 20:15

Utrecht

Play Offs Eerste Divisie

IJCU Dragons Utrecht

0

4

Yeti's Breda 1

P1: 0 - 3

P2: 0 - 1

P3: 0 - 0

Spelers team A

Shane STURKENBOOM
GK
1
Danny GELDER
GK
60
Geno ZWIERS
D
4
Boris SEVO
D
6
Mike OVERWEG
D
21
Kale JEWELL
D
27
Jerry KINNEGING
D
29
Bart ENGEL
D
15
Justus BOS
F
9
Teun LANDZAAT
F
10
Cain STOJANOVIC
F
11
Indy BONTAN
F
12
Nicky COLLARD
F
19
Ivo BEULEN
F
23
Lyam LAST
F
52
Andrew TRAPMAN
F
97
Laszló GELLÉN
F
3

Staff

Martijn LEENEN
HC
Wouter LEENEN
T1
Marco van DOORN
T3
Oscar VAN MAARSEVEEN
T7

Spelers team B

51
GK
Niels BROUWER
31
GK
Marcel den HARTOG
2
D
Tim DONDERS
9
D
Bart MEERTENS
15
D
Max van LIESHOUT
22
D
Gijs van de ZANDE
86
D
Dennis DONDERS
5
F
Jonty van den BERG
6
F
Thijs VOORN
16
F
Mitch de HONDT
19
F
Lars PEEK
25
F
Bjorn WILLEMSE
44
F
Robbert MARCELIS
47
F
Bob TEUNISSEN
48
F
Luuk BREKELMANS
94
F
Danny DONDERS

Staff

HC
Sander HORVERS
T1
John van den BERG
T3
Anthony DELIEN

Officials

LM1 Divanni KOOPMEINERS

REF Adler STEENSTRA

LM2 Michael STERKENS

OS Rogier MOORMAN

TK Maurice van MEEL

02:44
GOAL

47 Bob TEUNISSEN

0 – 1
05:57
PENALTY

2 minuten voor HOLD

5 Jonty van den BERG

05:57 → 07:57

14:00
GOAL

47 Bob TEUNISSEN

5 Jonty van den BERG

6 Thijs VOORN

0 – 2
14:36
GOAL

25 Bjorn WILLEMSE

19 Lars PEEK

44 Robbert MARCELIS

0 – 3
18:19
PENALTY

2 minuten voor SLASH

9 Bart MEERTENS

18:19 → 20:19

21:10
PENALTY

2 minuten voor TRIP

9 Bart MEERTENS

21:10 → 23:10

24:52
GOAL

19 Lars PEEK

44 Robbert MARCELIS

47 Bob TEUNISSEN

0 – 4
31:24
PENALTY

2 minuten voor TRIP

21 Mike OVERWEG

31:24 → 33:24

33:03
PENALTY

2 minuten voor TRIP

11 Cain STOJANOVIC

33:03 → 35:03

36:55
PENALTY

2 minuten voor SLASH

1 Shane STURKENBOOM

36:55 → 38:55

40:00
PENALTY

2 minuten voor CROSS

86 Dennis DONDERS

40:00 → 42:00

40:00
PENALTY

2 minuten voor UNSPO

16 Mitch de HONDT

40:00 → 42:00

46:13
PENALTY

2 minuten voor TOO-M

?

46:13 → 48:13

46:32
PENALTY

PS minuten voor HOOK

21 Mike OVERWEG

46:32 → 46:32

53:57
PENALTY

2 minuten voor HI-ST

12 Indy BONTAN

53:57 → 55:57

53:57
PENALTY

2 minuten voor HI-ST

12 Indy BONTAN

53:57 → 55:57

57:44
PENALTY

2 minuten voor ELBOW

10 Teun LANDZAAT

57:44 → 59:44

58:22
PENALTY

2 minuten voor HOLD

48 Luuk BREKELMANS

58:22 → 60:22