U12 | Trainingsdag

12 september 2020 12:45

Tilburg

De volgende spelers zijn uitgenodigd voor de volgende activiteit op zaterdag 12 september 2020:

Zaterdag 12 september 2020

Spelers geboren in 2009
11.45 uur: verzamelen kleedkamer (klaarmaken voor warming up)
12.00 uur-12.15 uur: warming-up
12:45 uur-13:40 uur: ijstraining
14:00 uur-14:50 uur: off-ice training

Spelers geboren in 2010
12:15 uur: verzamelen kleedkamer (klaarmaken voor off-ice training)
12:30 uur-13:20 uur: off-ice training
13:50 uur-14:45 uur: ijstraining

IJssportcentrum Tilburg
Stappegoorweg 3
5022 DA Tilburg

Meenemen training:
IJshockeyuitrusting, sticks, sportkleding, handdoek en douchespullen, warme jas

Afmelden bij de manager van het team

De eigen bijdrage EUR 25 dient in envelop voorzien van naam betaald te worden aan te teammanager.

De selectie voor deze activiteit:

Positie Voornaam Achternaam Geboortejaar Club
G Cristian Bree, van 2009 Dordrecht
G Floris Dungen, van den 2009 Den Bosch
G Luka Otten, van 2009 Tilburg
G Ethan Phillips 2009 Amsterdam
G Noah Ramoul 2009 Geleen
G Stan Smeulders 2009 Tilburg
P Balazs Gellen 2009 Utrecht
P Kaya Birsak 2009 Dordrecht
P Miya Bosch, van den 2009 Utrecht
P Ceel Donders 2009 Tilburg
P Jesse Doorn, van 2009 Utrecht
P Paul Els 2009 Utrecht
P Terje Geertsma 2009 Alkmaar
P Nikita Gerasenko 2009 Amsterdam
P Finn Gregory 2009 Den Bosch
P Rocco Huiskes 2009 Tilburg
P Vince Kloosterman 2009 Den Haag
P Moira Knaake 2009 Amsterdam
P Teo Lazarov 2009 Den Bosch
P Niek Matthee 2009 Breda
P Romayliano Meerkerk 2009 Dordrecht
P Wes Noblesse 2009 Geleen
P Tim Overbeek 2009 Tilburg
P Teodor Petrov 2009 Den Bosch
P Donato Pizzuto 2009 Geleen
P Kristian Pothuizen 2009 Geleen
P Rutger Quicken 2009 Breda
P Noa Roobol 2009 Dordrecht
P Thomas Schoep 2009 Tilburg
P Jassa Stinisen 2009 Groningen
P Sepp Valk, van der 2009 Den Haag
P Bradley Wallace 2009 Utrecht
P Roman Wullems 2009 Katrineholm (Zweden)
P Jacky Zwart, de 2009 Den Haag
G Alwin Etten, van 2010 Heerenveen
G Scott Struijer 2010 Den Haag
P Onur Aarts 2010 Eindhoven
P Ian Baans 2010 Tilburg
P Mauro Beijer 2010 Breda
P Oxo Bunnik 2010 Utrecht
P Edoardo Ceretto 2010 Zoetermeer
P Derek Cheng 2010 Alkmaar
P Milan Dekkinga 2010 Leeuwarden
P Jens Donders 2010 Tilburg
P Robbin Dorelijers 2010 Eindhoven
P Aron Efdé 2010 Leeuwarden
P Mike Forster 2010 Leiden
P Georgie Gardeniers 2010 Geleen
P Pax Goosen 2010 Dordrecht
P Robin Griend, van de 2010 Dordrecht
P Kevin Guia 2010 Leiden
P Amos Härkönen 2010 Den Haag
P Milan Hennekens 2010 Geleen
P Jari Janssen 2010 Tilburg
P Born Landman 2010 Heerenveen
P Jayvy Liotard 2010 Den Haag
P Daan Melchior 2010 Den Bosch
P Liam Riddersma 2010 Heerenveen
P Alec Riemersma 2010 Heerenveen
P Tobias Sulzle 2010 Utrecht
P Ivey Vermeulen  2010 Utrecht
P Mike Vries, de 2010 Alkmaar
P Damien Warnaar 2010 Dordrecht
P Quinn Wieling 2010 Zoetermeer