U12 | Trainingsdag

3 oktober 2020 12:45

Tilburg

De volgende spelers zijn uitgenodigd voor de volgende activiteit op 3 oktober 2020:

Zaterdag 3 oktober 2020

Spelers geboren in 2009
11.45 uur: verzamelen kleedkamer (klaarmaken voor warming up)
12.00 uur-12.15 uur: warming-up
12:45 uur-13:40 uur: ijstraining
14:00 uur-14:50 uur: off-ice training

Spelers geboren in 2010
12:15 uur: verzamelen kleedkamer (klaarmaken voor off-ice training)
12:30 uur-13:20 uur: off-ice training
13:50 uur-14:45 uur: ijstraining

IJssportcentrum Tilburg
Stappegoorweg 3
5022 DA Tilburg

Meenemen training: IJshockeyuitrusting, sticks, sportkleding, handdoek en douchespullen, warme jas

Afmelden bij de manager van het team

De eigen bijdrage voor deze activiteit bedraagt € 25,00 per persoon en kan via deze link digitaal betaald worden: https://shop.ijshockeynederland.nl/training-talent-ontwikkelingsteam-u12/

De selectie voor deze activiteit:

Positie Voornaam Achternaam Geboortejaar Club
G Cristian Bree, van 2009 Dordrecht
G Floris Dungen, van den 2009 Den Bosch
G Luka Otten, van 2009 Tilburg
G Ethan Phillips 2009 Amsterdam
G Noah Ramoul 2009 Geleen
G Stan Smeulders 2009 Tilburg
P Kaya Birsak 2009 Dordrecht
P Miya Bosch, van den 2009 Utrecht
P Ceel Donders 2009 Tilburg
P Jesse Doorn, van 2009 Utrecht
P Paul Els 2009 Utrecht
P Terje Geertsma 2009 Alkmaar
P Balazs Gellen 2009 Utrecht
P Nikita Gerasenko 2009 Amsterdam
P Andrew Gorelin 2009 Amsterdam
P Finn Gregory 2009 Den Bosch
P Rocco Huiskes 2009 Tilburg
P Vince Kloosterman 2009 Den Haag
P Moira Knaake 2009 Amsterdam
P Etiënne Maren 2009 Den Haag
P Niek Matthee 2009 Breda
P Romayliano Meerkerk 2009 Dordrecht
P Wes Noblesse 2009 Geleen
P Tim Overbeek 2009 Tilburg
P Teodor Petrov 2009 Den Bosch
P Donato Pizzuto 2009 Geleen
P Kristian Pothuizen 2009 Geleen
P Noa Roobol 2009 Geleen
P Thomas Schoep 2009 Tilburg
P Jassa Stinisen 2009 Groningen
P Michael Sun 2009 Amsterdam
P Sepp Valk, van der 2009 Den Haag
P Bradley Wallace 2009 Utrecht
P Roman Wullems 2009 Katrineholm (ZWE)
P Jacky Zwart, de 2009 Den Haag
G Alwin Etten, van 2010 Heerenveen
G Scott Struijer 2010 Den Haag
P Onur Aarts 2010 Eindhoven
P Ian Baans 2010 Tilburg
P Mauro Beijer 2010 Breda
P Damir Berg, van den 2010 Amsterdam
P Oxo Bunnik 2010 Utrecht
P Eduardo Ceretto 2010 Zoetermeer
P Derek Cheng 2010 Alkmaar
P Milan Dekkinga 2010 Leeuwarden
P Jens Donders 2010 Tilburg
P Robbin Dorelijers 2010 Eindhoven
P Mike Forster 2010 Leiden
P Georgie Gardeniers 2010 Geleen
P Pax Goosen 2010 Dordrecht
P Robin Griend, van de 2010 Dordrecht
P Kevin Guia 2010 Leiden
P Milan Hennekens 2010 Geleen
P Jari Janssen 2010 Tilburg
P Yente Koolwijk 2010 Den Haag
P Fedde Kos 2010 Amsterdam
P Born Landman 2010 Heerenveen
P Jayvy Liotard 2010 Den Haag
P Daan Melchior 2010 Den Bosch
P Liam Riddersma 2010 Heerenveen
P Alec Riemersma 2010 Heerenveen
P Liam Schickler 2010 Amsterdam
P Tobias Sulzle 2010 Utrecht
P Ivey Vermeulen  2010 Utrecht
P Mike Vries, de 2010 Alkmaar
P Damien Warnaar 2010 Den Haag
P Quinn Wieling 2010 Zoetermeer