U14 | Trainingsdag

10 oktober 2020 12:45

Tilburg

De volgende spelers zijn uitgenodigd voor de volgende activiteiten op 10 oktober 2020:

Zaterdag 10 oktober 2020

Selectie 2008
11.45 uur: verzamelen kleedkamer (klaarmaken voor warming up)
12.00 uur-12.15 uur: warming-up
12:45 uur-13:40 uur: ijstraining
14:00 uur-14:50 uur: off-ice training

Selectie 2007
12:15 uur: verzamelen kleedkamer (klaarmaken voor off-ice training)
12:30 uur-13:20 uur: off-ice training
13:50 uur-14:45 uur: ijstraining

IJssportcentrum Tilburg
Stappegoorweg 3
5022 DA Tilburg

Eigen bijdrage: EUR 25,00

Meenemen training: naast een volledige ijshockeyuitrusting is het ook nodig om goede loopschoenen, een
trainingsbroekje, T-shirt, bidon en foam roller mee te nemen. Spelers ontvangen
van ons een trainingsshirt, welke na de training dient te worden ingeleverd.

Afmelden bij de manager van het team

De selecties voor de bovenstaande activiteiten:

Positie Voornaam Achternaam Geboortejaar Club
G Mitchell Genesis 2007 Dordrecht
G Robyn Verkaik 2007 Utrecht
G Thomas Vis 2007 Den Bosch
D Ramses Brunschot 2007 Alkmaar
D Kess Filippini 2007 Den Bosch
D Jesper Geertsma 2007 Heerenveen
D/F Manoa Gemert 2007 Amsterdam
D Vincent Kriens 2007 Dordrecht
D Mika Mensink 2007 Dordrecht
D Yannick Thode 2007 Tilburg
D Tim Toom, den 2007 Den Bosch
D Liam Waremham 2007 Utrecht
F Stijn Andringa 2007 Heerenveen
F Storm Assorgia 2007 Heerenveen
F Donny Belkom, van 2007 Tilburg
F Jamie Bekkers 2007 Den Haag
F Ramses Berger 2007 Amsterdam
F Ole Hupkes 2007 Den Haag
F Sam Koelman 2007 Zoetermeer
F Marnix Longayroux 2007 Dordrecht
F Jaidy Mourik, van 2007 Den Haag
F Jesse Noblesse 2007 Geleen
F Yves Oerlemans 2007 Amsterdam
F Koen Raijmakers 2007 Eindhoven
F Milan Steen, van der 2007 Eindhoven
F Jari Verantvoort 2007 Tilburg
F Bryan Wendijk 2007 Köln (DE)
F Francis Wilkes 2007 Utrecht
G Mika Bakker 2008 Alkmaar
G Leon Reijnierse 2008 Dordrecht
G Gabriella Zwern 2008 Utrecht
D Cyrus Brunschot, van 2008 Alkmaar
D Santi Bruggen, van der 2008 Utrecht
D Kyano Buis 2008 Den Haag
D Niek Graaf, de 2008 Nijmegen
D/F Timothy Herckenrath 2008 Den Bosch
D Xavian Hoff, van 't 2008 Utrecht
D Lars Meijden, van der 2008 Den Bosch
D/F Lenny Otte 2008 Dordrecht
D Duco Vijn 2008 Den Haag
F Justin Altink 2008 Geleen
F Roan Efde 2008 Leeuwarden
F Luca Hanswijk 2008 Dordrecht
F Kees Jager 2008 Amsterdam
F Sebastiaan Janssen 2008 Utrecht
F Hector Kapitonov 2008 Krefeld (DE)
F Boyd Kemp 2008 Zoetermeer
F Koen Koopmans 2008 Leeuwarden
F Eryk Kowalski 2008 Krefeld (DE)
F Moby Kruizenga 2008 Leeuwarden
F Pim Peters 2008 Den Haag
F Maxwell Schickler 2008 Amsterdam
F Marijn Smeets 2008 Geleen
F Sidney Staal 2008 Den Haag
F Gerayno Stolk 2008 Den Haag
F Alexander Verhoof 2008 Tilburg