Home Nationale teams2021-2022 → Talentontwikkelingsteam U12

Tal­en­ton­twik­kel­ing­steam U12

Laatst gewijzigd op 21 december 2021 om 15:45

Beleid talentontwikkelingsteams

Voorselectie talentontwikkelingsteam U12 2021-2022

IJshockey Nederland werkt met (voor)selecties voor de talentontwikkelingsteams. Per training, trainingskamp, wedstrijd of toernooi wordt de gehele of een deel van de selectie opgeroepen.

Voor zover bekend staat op deze pagina ook informatie over de selectie(s) per training, trainingskamp, wedstrijd en/of toernooi (zie Kalender). IJshockey Nederland doet zijn uiterste best om de informatie over de nationale selecties up-to-date te houden. Coaches kunnen echter altijd - ook op het laatste moment - wijzigingen in een selectie doorvoeren. Spelers kunnen dan ook geen rechten ontlenen aan informatie op ijshockeynederland.nl.

Logo Talententeams
Positie Voornaam Achternaam Geboortejaar Club
G Arke Bonnema 2010 Alkmaar
G Jochem Dorrestijn 2011 Zoetermeer
G Alwin Etten, van 2010 Heerenveen
G Miki Regis 2011 Leiden
G Naut Veerman 2011 Den Haag
P Onur Aarts 2010 Eindhoven
P Ian Baans 2010 Tilburg
P Liz Baldinger 2010 Utrecht
P Mauro Beijer 2010 Breda
P Damir Berg, van den 2010 Amsterdam
P Jano Biezen, van 2011 Tilburg
P Oxo Bunnik 2010 Utrecht
P Derek Cheng 2010 Alkmaar
P Max Cleton 2011 Breda
P Julian Corput, van den 2011 Den Bosch
P Xavier Corten 2010 Alkmaar
P Milan Dekkinga 2010 Leeuwarden
P Finn Domhof 2010 Eindhoven
P Jens Donders 2010 Tilburg
P Robbin Dorelijers 2010 Eindhoven
P Aaron Efde 2011 Leeuwarden
P Georgie Gardeniers 2010 Geleen
P Andrey Gerasenko 2011 Amsterdam
P Christian Gilissen 2011 Eindhoven
P Pax Goosen 2010 Dordrecht
P Timo Grein 2010 Tilburg
P Robin Griend, van de 2010 Zwisterland
P Micha Gubbels 2011 Eindhoven
P Kevin Guia 2010 Leiden
P Fynn Hellwig 2011 Utrecht
P Milan-Antoine Hennenkens 2010 Krefeld
P Doutze Hoogh, de 2011 Den Bosch
P Sylver Hulzebosch 2010 Alkmaar
P Jari Janssen 2010 Tilburg
P Hyung Jun Kim 2011 Amsterdam
P Toby Klaassen 2010 Eindhoven
P Daniël Klinckenberg 2010 Den Bosch
P Yente Koolwijk 2010 Den Haag
P Enzo Kort 2011 Eindhoven
P Fedde Kos 2010 Amsterdam
P Born Landman 2010 Heerenveen
P Jayvy Liotard 2010 Den Haag
P Sophy Lord 2011 Leeuwarden
P Jurre Meijer 2011 Leiden
P Daan Melchior 2010 Den Bosch
P Mika Otten, van 2011 Tilburg
P Cas Peters 2011 Den Haag
P Wander Pool 2010 Leeuwarden
P Simon Reniers 2010 Tilburg
P Kasper Reus 2011 Alkmaar
P Alec Riemersma 2010 Heerenveen
P Silvester Rijken 2011 Dordrecht
P Dean Rurup 2011 Den Haag
P Liam Schickler 2010 Amsterdam
P Mason Slond 2011 Breda
P Jarick Span 2011 Leeuwarden
P Tobias Sulzle 2010 Utrecht
P Lucas Thillart, van den 2011 Den Bosch
P Ivey Vermeulen 2010 Utrecht
P Mikhail Vries, de 2010 Leiden
P Dmitri Vries, de 2011 Leiden
P Gavin Wang 2011 Leiden
P Damien Warnaar 2010 Den Haag
P Quinn Wieling 2010 Zoetermeer
P Benas Zilius 2011 Den Bosch
P Owen Zmiyarch 2010 Den Haag
Functie Naam
Bondscoach Walter van Gerwen
Bondscoach Maarten Rentmeester
Bondscoach Peter van Biezen
Goaliecoach Jasper Maassen
Teammanager Robin de Vroede