Het seizoen in Nederland begint op 22 september in Thialf met de Ron Berteling Schaal, een week later gevolgd door de start van de bekercompetities. Het seizoen eindigt uiterlijk op 31 maart met het afronden van de play-offs in de Beneliga. In België begint de bekercompetitie al op 22 september.

De competitie in de Beneliga wordt gespeeld na het afronden van de bekercompetitie en de bepaling van de halve finales van de twee bekers. De eerste speelronde van de Beneliga wordt in het weekeinde van 9 november gespeeld. De periode rond Kerstmis en Nieuwjaar is grotendeels vrijgehouden voor de halve finales van de beker.

cat date hour home visit
1 RBS Saturday, September 22, 2018 nnb Unis Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Friday, September 28, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Tilburg Trappers Toekomstteam
2 BVN Friday, October 05, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Unis Flyers Heerenveen
2 BVN Friday, October 19, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Amsterdam Tigers
2 BVN Friday, October 26, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Microz Eaters Limburg
2 BVN Sunday, November 04, 2018 17:15 Ahoud Devils Nijmegen Zoetermeer Panters
2 BVN Friday, November 30, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Sunday, September 30, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Zoetermeer Panters
2 BVN Saturday, October 06, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Tilburg Trappers Toekomstteam
2 BVN Saturday, October 13, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Microz Eaters Limburg
2 BVN Sunday, October 21, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Saturday, October 27, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Unis Flyers Heerenveen
2 BVN Saturday, November 03, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Ahoud Devils Nijmegen
2 BVN Saturday, September 29, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Ahoud Devils Nijmegen
2 BVN Friday, October 05, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters
2 BVN Friday, October 12, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Unis Flyers Heerenveen
2 BVN Friday, October 19, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Microz Eaters Limburg
2 BVN Friday, October 26, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers
2 BVN Friday, November 02, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Amsterdam Tigers
2 BVN Saturday, September 29, 2018 20:30 Microz Eaters Limburg Amsterdam Tigers
2 BVN Sunday, October 07, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Ahoud Devils Nijmegen
2 BVN Sunday, October 14, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Tilburg Trappers
2 BVN Sunday, October 21, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Unis Flyers Heerenveen
2 BVN Sunday, October 28, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Zoetermeer Panters
2 BVN Sunday, November 04, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Sunday, September 30, 2018 20:00 Tilburg Trappers Microz Eaters Limburg
2 BVN Saturday, October 06, 2018 16:45 Tilburg Trappers Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Friday, October 12, 2018 20:30 Tilburg Trappers Ahoud Devils Nijmegen
2 BVN Sunday, October 21, 2018 15:00 Tilburg Trappers Zoetermeer Panters
2 BVN Sunday, October 28, 2018 15:00 Tilburg Trappers Amsterdam Tigers
2 BVN Sunday, November 11, 2018 15:00 Tilburg Trappers Unis Flyers Heerenveen
2 BVN Sunday, October 07, 2018 17:00 Unis Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers
2 BVN Saturday, October 13, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters
2 BVN Friday, October 19, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Tilburg Trappers
2 BVN Sunday, October 28, 2018 17:00 Unis Flyers Heerenveen Ahoud Devils Nijmegen
2 BVN Saturday, November 03, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Microz Eaters Limburg
2 BVN Saturday, November 17, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Saturday, October 06, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Microz Eaters Limburg
2 BVN Friday, October 12, 2018 20:45 Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers
2 BVN Saturday, October 20, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Ahoud Devils Nijmegen
2 BVN Saturday, October 27, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Hijs Hokij Den Haag
2 BVN Saturday, November 10, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Tilburg Trappers
2 BVN Friday, November 16, 2018 20:45 Zoetermeer Panters Unis Flyers Heerenveen
3 BVB Saturday, September 22, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Mechelen Golden Sharks
3 BVB Saturday, September 29, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Era Renomar Herentals
3 BVB Saturday, October 06, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Chiefs Leuven
3 BVB Sunday, October 14, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Bulldogs Liège
3 BVB Sunday, October 21, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Turnhout Tigers
3 BVB Sunday, September 23, 2018 20:30 Bulldogs Liège Antwerp Phantoms
3 BVB Sunday, September 30, 2018 20:30 Bulldogs Liège Mechelen Golden Sharks
3 BVB Saturday, October 06, 2018 18:45 Bulldogs Liège Turnhout Tigers
3 BVB Saturday, October 13, 2018 18:45 Bulldogs Liège Era Renomar Herentals
3 BVB Saturday, October 20, 2018 18:45 Bulldogs Liège Chiefs Leuven
3 BVB Saturday, September 22, 2018 20:00 Chiefs Leuven Turnhout Tigers
3 BVB Saturday, September 29, 2018 20:00 Chiefs Leuven Bulldogs Liège
3 BVB Sunday, October 14, 2018 18:15 Chiefs Leuven Mechelen Golden Sharks
3 BVB Sunday, October 21, 2018 18:15 Chiefs Leuven Era Renomar Herentals
3 BVB Saturday, October 27, 2018 20:00 Chiefs Leuven Antwerp Phantoms
3 BVB Sunday, September 30, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Chiefs Leuven
3 BVB Sunday, October 07, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Bulldogs Liège
3 BVB Sunday, October 14, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Turnhout Tigers
3 BVB Saturday, October 20, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Antwerp Phantoms
3 BVB Sunday, October 28, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Mechelen Golden Sharks
3 BVB Sunday, September 23, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Chiefs Leuven
3 BVB Saturday, September 29, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Turnhout Tigers
3 BVB Saturday, October 06, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Era Renomar Herentals
3 BVB Saturday, October 13, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Antwerp Phantoms
3 BVB Sunday, October 21, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Bulldogs Liège
3 BVB Sunday, September 23, 2018 20:30 Turnhout Tigers Era Renomar Herentals
3 BVB Sunday, September 30, 2018 20:30 Turnhout Tigers Antwerp Phantoms
3 BVB Saturday, October 13, 2018 20:30 Turnhout Tigers Chiefs Leuven
3 BVB Saturday, October 20, 2018 20:30 Turnhout Tigers Mechelen Golden Sharks
3 BVB Saturday, October 27, 2018 20:30 Turnhout Tigers Bulldogs Liège
BNL Friday, November 09, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Zoetermeer Panters
BNL Friday, November 16, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Microz Eaters Limburg
BNL Friday, November 23, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Unis Flyers Heerenveen
BNL Friday, December 07, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Antwerp Phantoms
BNL Friday, December 14, 2018 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Bulldogs Liège
BNL Friday, January 04, 2019 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Chiefs Leuven
BNL Friday, January 11, 2019 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag
BNL Friday, January 18, 2019 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Amsterdam Tigers
BNL Friday, February 08, 2019 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Mechelen Golden Sharks
BNL Friday, February 15, 2019 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Era Renomar Herentals
BNL Friday, February 22, 2019 20:30 Ahoud Devils Nijmegen Tilburg Trappers
BNL Saturday, November 10, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Mechelen Golden Sharks
BNL Saturday, November 17, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Ahoud Devils Nijmegen
BNL Saturday, November 24, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Chiefs Leuven
BNL Saturday, December 15, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Tilburg Trappers
BNL Sunday, December 23, 2018 18:00 Amsterdam Tigers Zoetermeer Panters
BNL Saturday, January 12, 2019 18:00 Amsterdam Tigers Bulldogs Liège
BNL Sunday, January 20, 2019 18:00 Amsterdam Tigers Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, January 26, 2019 18:00 Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag
BNL Saturday, February 09, 2019 18:00 Amsterdam Tigers Era Renomar Herentals
BNL Saturday, February 16, 2019 18:00 Amsterdam Tigers Unis Flyers Heerenveen
BNL Sunday, February 24, 2019 18:00 Amsterdam Tigers Antwerp Phantoms
BNL Saturday, November 03, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Bulldogs Liège
BNL Saturday, November 10, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, December 01, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Ahoud Devils Nijmegen
BNL Sunday, December 09, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Era Renomar Herentals
BNL Sunday, December 16, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Amsterdam Tigers
BNL Saturday, December 22, 2018 20:30 Antwerp Phantoms Chiefs Leuven
BNL Sunday, January 13, 2019 20:30 Antwerp Phantoms Zoetermeer Panters
BNL Saturday, January 19, 2019 20:30 Antwerp Phantoms Hijs Hokij Den Haag
BNL Saturday, January 26, 2019 20:30 Antwerp Phantoms Tilburg Trappers
BNL Sunday, February 10, 2019 20:30 Antwerp Phantoms Unis Flyers Heerenveen
BNL Saturday, February 23, 2019 20:30 Antwerp Phantoms Mechelen Golden Sharks
BNL Sunday, November 04, 2018 18:30 Bulldogs Liège Unis Flyers Heerenveen
BNL Saturday, November 10, 2018 18:45 Bulldogs Liège Chiefs Leuven
BNL Saturday, November 17, 2018 18:45 Bulldogs Liège Era Renomar Herentals
BNL Saturday, December 01, 2018 18:45 Bulldogs Liège Amsterdam Tigers
BNL Saturday, December 08, 2018 18:45 Bulldogs Liège Hijs Hokij Den Haag
BNL Saturday, December 22, 2018 18:45 Bulldogs Liège Ahoud Devils Nijmegen
BNL Sunday, January 06, 2019 18:30 Bulldogs Liège Zoetermeer Panters
BNL Saturday, January 19, 2019 18:45 Bulldogs Liège Tilburg Trappers
BNL Sunday, January 27, 2019 18:30 Bulldogs Liège Antwerp Phantoms
BNL Saturday, February 09, 2019 18:45 Bulldogs Liège Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, February 16, 2019 18:45 Bulldogs Liège Mechelen Golden Sharks
BNL Sunday, November 04, 2018 18:15 Chiefs Leuven Era Renomar Herentals
BNL Sunday, November 11, 2018 18:15 Chiefs Leuven Hijs Hokij Den Haag
BNL Sunday, November 18, 2018 18:15 Chiefs Leuven Mechelen Golden Sharks
BNL Sunday, December 16, 2018 18:15 Chiefs Leuven Zoetermeer Panters
BNL Sunday, December 23, 2018 20:00 Chiefs Leuven Unis Flyers Heerenveen
BNL Saturday, January 05, 2019 20:00 Chiefs Leuven Amsterdam Tigers
BNL Saturday, January 12, 2019 20:00 Chiefs Leuven Tilburg Trappers
BNL Saturday, January 26, 2019 20:00 Chiefs Leuven Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, February 09, 2019 20:00 Chiefs Leuven Antwerp Phantoms
BNL Saturday, February 16, 2019 20:00 Chiefs Leuven Ahoud Devils Nijmegen
BNL Saturday, February 23, 2019 20:00 Chiefs Leuven Bulldogs Liège
BNL Sunday, November 11, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Amsterdam Tigers
BNL Sunday, November 25, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Ahoud Devils Nijmegen
BNL Saturday, December 01, 2018 21:15 Era Renomar Herentals Mechelen Golden Sharks
BNL Sunday, December 16, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Bulldogs Liège
BNL Sunday, December 23, 2018 20:00 Era Renomar Herentals Tilburg Trappers
BNL Saturday, January 05, 2019 21:15 Era Renomar Herentals Antwerp Phantoms
BNL Friday, January 11, 2019 21:15 Era Renomar Herentals Microz Eaters Limburg
BNL Sunday, January 27, 2019 20:00 Era Renomar Herentals Chiefs Leuven
BNL Sunday, February 10, 2019 20:00 Era Renomar Herentals Hijs Hokij Den Haag
BNL Sunday, February 17, 2019 20:00 Era Renomar Herentals Zoetermeer Panters
BNL Sunday, February 24, 2019 20:00 Era Renomar Herentals Unis Flyers Heerenveen
BNL Friday, November 09, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Era Renomar Herentals
BNL Friday, November 16, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Amsterdam Tigers
BNL Friday, November 23, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Mechelen Golden Sharks
BNL Friday, December 07, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters
BNL Friday, December 14, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Microz Eaters Limburg
BNL Friday, December 21, 2018 20:30 Hijs Hokij Den Haag Antwerp Phantoms
BNL Friday, January 04, 2019 20:30 Hijs Hokij Den Haag Unis Flyers Heerenveen
BNL Friday, January 18, 2019 21:00 Hijs Hokij Den Haag Bulldogs Liège
BNL Friday, January 25, 2019 20:30 Hijs Hokij Den Haag Ahoud Devils Nijmegen
BNL Friday, February 08, 2019 20:30 Hijs Hokij Den Haag Chiefs Leuven
BNL Saturday, February 16, 2019 20:30 Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers
BNL Saturday, November 03, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Chiefs Leuven
BNL Sunday, November 11, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Ahoud Devils Nijmegen
BNL Saturday, November 17, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Tilburg Trappers
BNL Sunday, December 02, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Unis Flyers Heerenveen
BNL Saturday, December 08, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, December 15, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Antwerp Phantoms
BNL Saturday, December 22, 2018 19:45 Mechelen Golden Sharks Era Renomar Herentals
BNL Saturday, January 05, 2019 19:45 Mechelen Golden Sharks Bulldogs Liège
BNL Saturday, January 26, 2019 19:45 Mechelen Golden Sharks Zoetermeer Panters
BNL Sunday, February 10, 2019 19:45 Mechelen Golden Sharks Amsterdam Tigers
BNL Sunday, February 24, 2019 19:45 Mechelen Golden Sharks Hijs Hokij Den Haag
BNL Sunday, November 11, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Bulldogs Liège
BNL Saturday, November 17, 2018 20:30 Microz Eaters Limburg Chiefs Leuven
BNL Sunday, November 25, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Tilburg Trappers
BNL Sunday, December 02, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Era Renomar Herentals
BNL Sunday, December 09, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Amsterdam Tigers
BNL Sunday, December 16, 2018 18:00 Microz Eaters Limburg Ahoud Devils Nijmegen
BNL Sunday, December 23, 2018 19:00 Microz Eaters Limburg Hijs Hokij Den Haag
BNL Sunday, January 06, 2019 19:00 Microz Eaters Limburg Mechelen Golden Sharks
BNL Sunday, January 27, 2019 19:00 Microz Eaters Limburg Unis Flyers Heerenveen
BNL Sunday, February 17, 2019 19:00 Microz Eaters Limburg Antwerp Phantoms
BNL Sunday, February 24, 2019 19:00 Microz Eaters Limburg Zoetermeer Panters
BNL Sunday, November 18, 2018 15:00 Tilburg Trappers Antwerp Phantoms
BNL Sunday, December 02, 2018 15:00 Tilburg Trappers Bulldogs Liège
BNL Sunday, December 09, 2018 20:00 Tilburg Trappers Mechelen Golden Sharks
BNL Sunday, December 16, 2018 15:00 Tilburg Trappers Hijs Hokij Den Haag
BNL Sunday, January 06, 2019 15:00 Tilburg Trappers Era Renomar Herentals
BNL Sunday, January 13, 2019 20:00 Tilburg Trappers Amsterdam Tigers
BNL Sunday, January 20, 2019 15:00 Tilburg Trappers Unis Flyers Heerenveen
BNL Sunday, January 27, 2019 20:00 Tilburg Trappers Ahoud Devils Nijmegen
BNL Sunday, February 10, 2019 15:00 Tilburg Trappers Zoetermeer Panters
BNL Saturday, February 16, 2019 16:45 Tilburg Trappers Microz Eaters Limburg
BNL Sunday, February 24, 2019 20:00 Tilburg Trappers Chiefs Leuven
BNL Friday, November 09, 2018 20:30 Unis Flyers Heerenveen Antwerp Phantoms
BNL Saturday, November 24, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Bulldogs Liège
BNL Saturday, December 01, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Chiefs Leuven
BNL Saturday, December 15, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Era Renomar Herentals
BNL Saturday, December 22, 2018 20:00 Unis Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers
BNL Saturday, January 05, 2019 20:00 Unis Flyers Heerenveen Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, January 12, 2019 20:00 Unis Flyers Heerenveen Mechelen Golden Sharks
BNL Saturday, January 19, 2019 20:00 Unis Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters
BNL Friday, February 08, 2019 20:00 Unis Flyers Heerenveen Tilburg Trappers
BNL Friday, February 15, 2019 20:00 Unis Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag
BNL Saturday, February 23, 2019 20:00 Unis Flyers Heerenveen Ahoud Devils Nijmegen
BNL Friday, November 02, 2018 20:45 Zoetermeer Panters Mechelen Golden Sharks
BNL Saturday, November 24, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Era Renomar Herentals
BNL Saturday, December 01, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Microz Eaters Limburg
BNL Saturday, December 08, 2018 20:45 Zoetermeer Panters Unis Flyers Heerenveen
BNL Saturday, December 15, 2018 20:15 Zoetermeer Panters Chiefs Leuven
BNL Saturday, January 05, 2019 20:15 Zoetermeer Panters Hijs Hokij Den Haag
BNL Friday, January 11, 2019 20:45 Zoetermeer Panters Antwerp Phantoms
BNL Friday, January 25, 2019 20:45 Zoetermeer Panters Bulldogs Liège
BNL Saturday, February 02, 2019 20:15 Zoetermeer Panters Tilburg Trappers
BNL Saturday, February 09, 2019 20:15 Zoetermeer Panters Ahoud Devils Nijmegen
BNL Friday, February 22, 2019 20:45 Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers