Antwerpen Phantoms Geleen Eaters Heerenveen Flyers Hijs Hokij Den Haag HYC Herentals Leuven Chiefs Luik Bulldogs Mechelen Golden Sharks Nijmegen Devils Tilburg Trappers Tilburg Trappers (Oberliga) Zoetermeer Panters
Seizoen 2019/20: oefenwedstrijden op een rijtje

Seizoen 2019/20: oefenwedstrijden op een rijtje

Het nieuwe ijshockeyseizoen in Beneliga en Oberliga nadert met rasse schreden. De eerste pucks schuiven alweer over het ijs en eind deze maand worden de eerste oefenwedstrijden gespeeld. IJshockeynederland.nl

Winner
Bauer (klein)
THS
Rono

Voorbereiding Week 1

31-08 Iserlohn Roosters – Tilburg Trappers Oberliga (Thialf Icehockey Cup)
31-08 Leuven Chiefs - Diables Rouges Valenciennes

01-09 Tweede wedstrijd Tilburg Trappers Oberliga (Thialf Icehockey Cup)
01-09 Diables Rouges Valenciennes – Luik Bulldogs

Voorbereiding Week 2

06-09 Nijmegen Devils – Hammer Eisbaren
06-09 Herforder EV – Heerenveen Flyers
06-09 Hijs Hokij Den Haag – Leuven Chiefs (in Dordrecht)

07-09 Saale Bulls Halle – Heerenveen Flyers (in Herford)
07-09 Golden Sharks Mechelen – Neusser EV
07-09 Luik Bulldogs - Diables Rouges Valenciennes

08-09 Kassel Huskies – Tilburg Trappers Oberliga
08-09 Tilburg Trappers Beneliga – Zoetermeer Panters
08-09 Golden Sharks Mechelen – Diables Rouges Valenciennes
08-09 Dinslaken Kobras – Hyc Herentals
08-09 Hammer Eisbären - Nijmegen Devils

Voorbereiding Week 3

13-09 Duisburg Füchse – Tilburg Trappers Oberliga
13-09 Hijs Hokij Den Haag – Zoetermeer Panters
13-09 Diez Rockets – Geleen Eaters
13-09 Heerenveen Flyers – Herforder EV
13-09 Dinslaken Kobras – Nijmegen Devils

14-09 Nijmegen Devils – Dinslaken Kobras
14-09 Diables Rouges Valenciennes – Leuven Chiefs
14-09 Francais Volants Paris – Luik Bulldogs

15-09 Tilburg Trappers Oberliga – Duisburg Füchse
15-09 Geleen Eaters – Diez Rockets
15-09 Ratinger Ice Aliens – Golden Sharks Mechelen
15-09 Hijs Hokij Den Haag – Heerenveen Flyers
15-09 Francais Volants Paris – Luik Bulldogs

Voorbereiding Week 4

20-09 Neuwieder EV – Luik Bulldogs
20-09 Hannover Scorpions – Heerenveen Flyers

21-09 Eindhoven Kemphanen – Zoetermeer Panters
21-09 Neusser EV – Golden Sharks Mechelen
21-09 Geleen Eaters – Essen Moskitos
21-09 Hijs Hokij Den Haag – Nijmegen Devils (Super Cup om Ron Bertelingschaal)

22-09 Moskitos Essen – Geleen Eaters
22-09 Dinslaken Kobras – Heerenveen Flyers

Correcties en/of aanvullingen? redactie@ijshockey.com

Nieuws Game Center Spelers Teams Forum