Antwerpen Phantoms Geleen Eaters Heerenveen Flyers Hijs Hokij Den Haag HYC Herentals Leuven Chiefs Luik Bulldogs Mechelen Golden Sharks Nijmegen Devils Tilburg Trappers Tilburg Trappers (Oberliga) Zoetermeer Panters
Speelschema Beneliga/Beker/Cup is uit

Speelschema Beneliga/Beker/Cup is uit

Het speelschema voor de verschillende competities in Nederland en België is uit. Bekijk hier het schema.

De competitie voor Nedelrand begint op 27 september met een cupwedstrijd tussen Select 4-U Devils Nijmegen tegen Microz Eaters Geleen en Unis Flyers Heerenveen tegen Zoetermeer Panters. De eerste wedstrijden in de nieuwe Inter Region Cup, met zes Duitse teams, wordt op 29 september gespeeld als Herentals Dinslaker Kobra's ontvangt.

Het reguliere siezoen eindigt nu op 1 maart 2020 met drie wedstrijden. Luik tegen Antwerpen, Era Renomar Herentals tegen Mechelen Golden sharks en het Beneligateam van Tilburg Trappers tegen Nijmegen Devils. Opvallend is dat er geen ruimte meer is in het schema voor de Final Four-toernooien om de nationale kampioenschappen. Daarover is overleg geweest tussen de Beneliga en IJshockey Nederland.

Een reden is onder meer het feit dat er vermoedelijk twee weekeinden nodig zijn voor de Olympische Kwalificatie van Oranje. De exacte datum voor de bekerfinale in Nederland is nog niet bepaald. Het gaat waarschijnlijk om 15 of 22 januari.

Hieronder het schema per maand voor het komende seizoen.

September

BvB 28-Sep-19 20:00 Leuven Antwerpen
BvN 27-Sep-19 20:45 Nijmegen Geleen
BvN 27-Sep-19 20:30 Heerenveen Zoetermeer
BvB 28-Sep-19 18:45 Luik Herentals
BvN 28-Sep-19 20:15 Zoetermeer Den Haag
BvB 29-Sep-19 19:45 Mechelen Luik
BvN 29-Sep-19 15:00 Tilburg Nijmegen
BvN 29-Sep-19 19:00 Geleen Heerenveen
IRC 29-Sep-19 20:00 Herentals Dinslaken

Oktober

BvN 04-Oct-19 20:30 Den Haag Heerenveen
IRC 04-Oct-19 20:30 Nijmegen Herford
BvB 05-Oct-19 20:30 Antwerpen Mechelen
BvB 05-Oct-19 21:00 Herentals Leuven
BvN 05-Oct-19 16:45 Tilburg Geleen
BvN 05-Oct-19 20:15 Zoetermeer Nijmegen
IRC 05-Oct-19 18:15 Luik Neuwied
BvB 06-Oct-19 19:45 Mechelen Antwerpen
BvB 06-Oct-19 18:15 Leuven Luik
BvN 06-Oct-19 19:00 Geleen Zoetermeer
IRC 06-Oct-19 17:00 Heerenveen Neusser EV
BvN 11-Oct-19 20:30 Den Haag Geleen
BvN 11-Oct-19 20:30 Nijmegen Tilburg
IRC 11-Oct-19 20:30 Herford Luik
BvB 12-Oct-19 18:45 Luik Leuven
BvB 12-Oct-19 19:45 Mechelen Herentals
BvN 12-Oct-19 20:00 Heerenveen Den Haag
BvB 13-Oct-19 18:15 Leuven Mechelen
BvB 13-Oct-19 20:00 Herentals Antwerpen
BvN 13-Oct-19 19:00 Geleen Nijmegen
BvN 13-Oct-19 20:00 Tilburg Heerenveen
BvN 18-Oct-19 20:30 Nijmegen Den Haag
BvN 18-Oct-19 20:30 Heerenveen Geleen
BvB 19-Oct-19 20:30 Antwerpen Luik
BvB 19-Oct-19 19:45 Mechelen Leuven
BvN 19-Oct-19 20:00 Den Haag Tilburg
BvN 19-Oct-19 20:15 Zoetermeer Heerenveen
BvB 20-Oct-19 20:00 Herentals Mechelen
BvN 20-Oct-19 20:00 Tilburg Zoetermeer
IRC 20-Oct-19 19:00 Geleen Diez
IRC 20-Oct-19 19:00 Neuwied Nijmegen
BvN 25-Oct-19 20:30 Nijmegen Heerenveen
BvN 25-Oct-19 20:30 Den Haag Zoetermeer
BvB 26-Oct-19 18:45 Luik Antwerpen
BvB 26-Oct-19 20:00 Leuven Herentals
BvN 26-Oct-19 20:00 Heerenveen Nijmegen
BvN 26-Oct-19 20:30 Geleen Tilburg
BvB 27-Oct-19 20:00 Herentals Luik
BvB 27-Oct-19 20:30 Antwerpen Leuven
BvN 27-Oct-19 20:00 Tilburg Den Haag
IRC 27-Oct-19 19:00 Dinslaken Geleen

November

BvN 01-Nov-19 20:30 Nijmegen Zoetermeer
BvB 02-Nov-19 18:45 Luik Mechelen
BvN 02-Nov-19 20:15 Zoetermeer Geleen
BvN 02-Nov-19 20:00 Heerenveen Tilburg
BvN 02-Nov-19 20:00 Den Haag Nijmegen
BNL 02-Nov-19 20:00 Leuven Antwerpen
BvB 03-Nov-19 20:30 Antwerpen Herentals
BvN 03-Nov-19 19:00 Geleen Den Haag
IRC 03-Nov-19 19:00 Neuwied Heerenveen
BNL 08-Nov-19 20:30 Den Haag Herentals
BNL 08-Nov-19 20:30 Heerenveen Zoetermeer
IRC 08-Nov-19 20:30 Diez Leuven
BvN 09-Nov-19 20:15 Zoetermeer Tilburg
BNL 09-Nov-19 20:30 Geleen Luik
BNL 09-Nov-19 20:00 Leuven Nijmegen
BNL 10-Nov-19 15:00 Tilburg Den Haag
BNL 10-Nov-19 20:00 Herentals Heerenveen
IRC 10-Nov-19 20:30 Luik Hamm
BNL 15-Nov-19 20:30 Nijmegen Den Haag
BNL 15-Nov-19 20:30 Heerenveen Tilburg
IRC 15-Nov-19 20:00 Neusser EV Herentals
IRC 15-Nov-19 20:30 Herford Leuven
BNL 16-Nov-19 20:00 Den Haag Mechelen
BNL 16-Nov-19 20:15 Zoetermeer Geleen
BNL 16-Nov-19 18:45 Luik Heerenveen
IRC 16-Nov-19 20:00 Leuven Dinslaken
BNL 17-Nov-19 15:00 Tilburg Antwerpen
BNL 17-Nov-19 19:45 Mechelen Nijmegen
IRC 17-Nov-19 20:00 Herentals Herford
IRC 17-Nov-19 19:00 Geleen Hamm
BNL 22-Nov-19 20:30 Nijmegen Tilburg
IRC 22-Nov-19 20:00 Neusser EV Leuven
IRC 22-Nov-19 20:30 Heerenveen Diez
BNL 23-Nov-19 20:00 Den Haag Luik
BNL 23-Nov-19 19:45 Mechelen Herentals
BNL 23-Nov-19 20:00 Leuven Geleen
BNL 23-Nov-19 20:30 Antwerpen Heerenveen
BNL 24-Nov-19 19:00 Geleen Den Haag
IRC 24-Nov-19 19:00 Dinslaken Nijmegen
BNL 29-Nov-19 20:30 Heerenveen Geleen
BNL 29-Nov-19 20:30 Nijmegen Zoetermeer
IRC 29-Nov-19 20:30 Diez Herentals
BNL 30-Nov-19 20:00 Den Haag Leuven
BNL 30-Nov-19 18:45 Luik Nijmegen
BNL 30-Nov-19 19:45 Mechelen Tilburg
BNL 30-Nov-19 20:15 Zoetermeer Heerenveen

December

BNL 01-Dec-19 19:00 Geleen Antwerpen
BNL 01-Dec-19 18:15 Leuven Luik
BNL 01-Dec-19 20:00 Herentals Den Haag
BNL 06-Dec-19 20:30 Nijmegen Antwerpen
IRC 06-Dec-19 20:00 Hamm Heerenveen
BNL 07-Dec-19 16:45 Tilburg Herentals
BNL 07-Dec-19 19:45 Mechelen Geleen
BNL 07-Dec-19 20:30 Antwerpen Den Haag
BNL 07-Dec-19 20:15 Zoetermeer Leuven
BNL 08-Dec-19 17:00 Heerenveen Mechelen
BNL 08-Dec-19 19:00 Geleen Nijmegen
BNL 08-Dec-19 18:15 Leuven Zoetermeer
IRC 08-Dec-19 20:00 Neusser EV Luik
BNL 13-Dec-19 20:30 Tilburg Luik
BNL 14-Dec-19 20:30 Antwerpen Herentals
BNL 14-Dec-19 18:45 Luik Mechelen
IRC 14-Dec-19 20:00 Leuven Hamm
BNL 15-Dec-19 19:45 Mechelen Leuven
BNL 15-Dec-19 20:30 Antwerpen Tilburg
IRC 15-Dec-19 20:00 Herentals Neuwied
BNL 27-Dec-19 20:30 Den Haag Heerenveen
IRC 27-Dec-19 20:30 Herford Geleen
BNL 28-Dec-19 21:00 Herentals Nijmegen
BNL 28-Dec-19 19:45 Mechelen Zoetermeer
IRC 28-Dec-19 18:15 Luik Dinslaken
BNL 29-Dec-19 15:00 Tilburg Leuven
IRC 29-Dec-19 17:15 Nijmegen Diez
IRC 29-Dec-19 18.30 Hamm Herentals
IRC 29-Dec-19 17:00 Geleen Neusser EV

Januari

BNL 03-Jan-20 20:30 Heerenveen Leuven
BNL 03-Jan-20 20:30 Den Haag Nijmegen
IRC 03-Jan-20 20:30 Diez Luik
BNL 04-Jan-20 20:15 Zoetermeer Antwerpen
BNL 04-Jan-20 18:45 Luik Den Haag
BNL 04-Jan-20 21:00 Herentals Geleen
BNL 04-Jan-20 16:45 Tilburg Heerenveen
BNL 05-Jan-20 18:15 Leuven Herentals
BNL 05-Jan-20 20:30 Antwerpen Mechelen
BNL 05-Jan-20 19:00 Geleen Tilburg
IRC 05-Jan-20 20:30 Nijmegen Neusser EV
BNL 10-Jan-20 20:30 Den Haag Antwerpen
BNL 10-Jan-20 20:30 Nijmegen Mechelen
IRC 10-Jan-20 20:00 Neuwied Geleen
BNL 11-Jan-20 20:30 Geleen Herentals
BNL 11-Jan-20 20:15 Zoetermeer Tilburg
IRC 11-Jan-20 20:00 Leuven Neuwied
IRC 11-Jan-20 20:00 Heerenveen Herford
BNL 12-Jan-20 20:30 Luik Zoetermeer
BNL 12-Jan-20 20:00 Herentals Leuven
IRC 12-Jan-20 18.30 Hamm Nijmegen
IRC 12-Jan-20 19:00 Dinslaken Heerenveen
BNL 17-Jan-20 20:30 Den Haag Tilburg
BNL 18-Jan-20 20:00 Heerenveen Nijmegen
BNL 19-Jan-20 20:30 Antwerpen Zoetermeer
BNL 19-Jan-20 20:00 Tilburg Mechelen
BNL 24-Jan-20 20:30 Nijmegen Leuven
BNL 24-Jan-20 20:45 Zoetermeer Herentals
BNL 25-Jan-20 20:00 Heerenveen Luik
BNL 25-Jan-20 19:45 Mechelen Den Haag
BNL 25-Jan-20 20:30 Antwerpen Geleen
BNL 26-Jan-20 20:00 Herentals Antwerpen
BNL 26-Jan-20 19:00 Geleen Heerenveen
BNL 31-Jan-20 20:30 Nijmegen Heerenveen

Februari

BNL 01-Feb-20 20:00 Heerenveen Antwerpen
BNL 01-Feb-20 18:45 Luik Geleen
BNL 01-Feb-20 20:15 Zoetermeer Nijmegen
BNL 02-Feb-20 20:30 Antwerpen Luik
BNL 02-Feb-20 19:00 Geleen Zoetermeer
BNL 08-Feb-20 20:00 Leuven Mechelen
BNL 08-Feb-20 18:45 Luik Tilburg
BNL 09-Feb-20 20:00 Herentals Luik
BNL 09-Feb-20 20:30 Antwerpen Leuven
BNL 14-Feb-20 20:30 Nijmegen Luik
BNL 14-Feb-20 20:30 Den Haag Geleen
BNL 14-Feb-20 20:30 Tilburg Zoetermeer
BNL 15-Feb-20 19:45 Mechelen Antwerpen
BNL 15-Feb-20 20:15 Zoetermeer Den Haag
BNL 15-Feb-20 18:45 Luik Leuven
BNL 15-Feb-20 20:00 Heerenveen Herentals
BNL 16-Feb-20 19:00 Geleen Mechelen
BNL 16-Feb-20 20:30 Antwerpen Nijmegen
BNL 16-Feb-20 20:00 Herentals Tilburg
BNL 16-Feb-20 18:15 Leuven Heerenveen
BNL 21-Feb-20 20:45 Zoetermeer Mechelen
BNL 21-Feb-20 20:30 Nijmegen Geleen
BNL 22-Feb-20 19:45 Mechelen Luik
BNL 22-Feb-20 20:00 Heerenveen Den Haag
BNL 22-Feb-20 20:30 Geleen Leuven
BNL 22-Feb-20 21:00 Herentals Zoetermeer
BNL 23-Feb-20 20:30 Luik Herentals
BNL 23-Feb-20 18:15 Leuven Tilburg
BNL 28-Feb-20 20:30 Nijmegen Herentals
BNL 28-Feb-20 20:30 Tilburg Geleen
BNL 28-Feb-20 20:30 Den Haag Zoetermeer
BNL 29-Feb-20 20:15 Zoetermeer Luik
BNL 29-Feb-20 20:00 Leuven Den Haag
BNL 29-Feb-20 19:45 Mechelen Heerenveen

Maart

BNL 01-Mar-20 20:30 Luik Antwerpen
BNL 01-Mar-20 20:00 Herentals Mechelen
BNL 01-Mar-20 20:00 Tilburg Nijmegen
Nieuws Game Center Spelers Teams Forum