Home Sport & organisatieBench Officials → Contactpersonen bench officials

Con­tact­per­so­n­en bench officials

Hieron¬≠der een overzicht van de con¬≠tact¬≠per¬≠so¬≠n¬≠en voor de bench offi¬≠cials per club.

Club Contactpersoon E-mailadres GSM-nummer
Alkmaar Aschwin van Loon madref@vanloononline.nl 06-30612711
Amsterdam Sander Kan sander@abksanering.nl 06-50731995
Breda Wendy de Jongh-Crul wendydejonghc@gmail.com 06-41424419
Den Bosch Iris Jongmans wedstrijdsecretaris@red-eagles.nl 06-24544255
Den Haag Jan Passchier referee@hijshokij.nl 06-23369085
Dordrecht Carina Rhijnen carina1503@hotmail.com 06-48120072
Eindhoven John den Engelse jdenengelse@planet.nl 06-20807798
Eindhoven Wilma Becelaere 0032-496993516
Geleen Loes Schobben schobben@home.nl 06-28269298
Geleen Manon Koumans 06-14642439
Groningen Kees Lok kees.lok@gmail.com 06-55361213
Heerenveen Tjalling de Vries tjallingd2@msn.com 06-83940203
Heerenveen Andre de Vries agbdevries@hotmail.com 06-16415278
Hoorn Onno Dolsma tc@bluemountaincougars.nl
Leeuwarden Jesmer Doele wedstrijdcommissie@capitalsleeuwarden.nl  06-28265425
Leiden Corine Duhoux info@leiden-lions.nl
Leiden Jeroen Ruiter wedstrijdsecretaris@leiden-lions.nl 06-29130995
Nijmegen Jurgen Knoop wedstrijdsecretaris@nijmegendevils.nl 06-51800173 
Nijmegen Paul Fondse   paul@nijmegendevils.nl 06-22492418
Tilburg Remco Loeff remco.loeff@gmail.com
Utrecht Meta Koopmans metajasper@zarastro.nl 06-80118702
Zoetermeer Piet Borgman piet.borgman@gmail.com 06-24582681
Zoetermeer Judith van Dalen judith@vdalen.nl 06-17704631
Contractant Contactpersoon E-mailadres GSM-nummer
Thor Amsterdam Daan van Nie thoramsterdam@gmail.com 06-30029250
Midnight Mooners Eindhoven Dennis van Gerwen dhavgerwe@icloud.com
Bulldogs Groningen Evelien Zijlstra gsijv.bulldogs@gmail.co 06-29904402
Dutch Dukes Tilburg Remco Boen info@dutchdukes.nl 06-13604949
Utrecht OG's Bram Niewold utrechtogs@gmail.com
Saints Nijmegen Chris Holewijn christiaan_holewijn7@hotmail.com 06-22953778
Black Sheep Dordrecht Sandra Galjaard sandergaljaard@me.com 06-27490167
Slapping Studs Enschede Laura Kester lauramarinkester@student.utwente.nl 06-29162922
Radboud Saints Nijmegen Ramon Evers rmc.evers@gmail.com 06-21641407

Laatst gewijzigd op 29 januari 2021 om 15:26