23 oktober 2004 20:15

Den Bosch

Derde divisie poule B

Red Eagles

1

5

The Outlaws Zoetermeer

P1: 0 - 3

P2: 0 - 0

P3: 1 - 2

Spelers team A

Xander BOLMAN
GK
31
Roel BUDAS
F
16
Joey de GROOT
D
8
Patrick van ESCH
F
11
Bastiaan MAESSEN
D
20
Mark THEUNISSEN
F
13
Merlot HOOGVELD
D
9
Guus BLANKENBERG
D
2
Benny BAGINDA
F
23
Ricky FABER
F
14
Berno KIVITS
F
15
Mart KWAKS
F
25
David KRIJNEN
D
10
Michel van LUYTELAAR
F
3
Kobus van ENGELAND
D
4

Staff

Rini BROK
HC

Spelers team B

16
F
Jason STUIT
15
D
Jeroen KRAAN
17
F
Peter de PUY
5
F
Berry van der KOLK
14
F
Erik KAMERBEEK
8
D
Rodger CHRISTON
6
F
Eduard BAKVIS
4
F
Dave KAMERBEEK
9
F
Hein STEER
2
D
Floris DUQUESNOY
19
F
Jochem HONSHORST
1
GK
Edgar SANDERS
11
D
Robert LANTROK
7
F
Pascal ARNOUTS

Staff

HC
Wilfried HONSHORST
TM
Gerard KAMERBEEK

Officials

TK Jo KRADOLFER

OS Eugene MAESSEN

LM2 Neely TRUM

LM1 Peter LEUVER

REF Wim VIGUURS

00:00
GOALIE IN

1 Edgar SANDERS

00:00
GOALIE IN

31 Xander BOLMAN

06:59
GOAL

11 Robert LANTROK

0 – 1
07:30
PENALTY

2 minuten voor TRIP

15 Berno KIVITS

07:30 → 09:30

10:09
GOAL

4 Dave KAMERBEEK

5 Berry van der KOLK

0 – 2
15:16
PENALTY

2 minuten voor TRIP

14 Ricky FABER

07:30 → 09:30

15:43
GOAL

19 Jochem HONSHORST

2 Floris DUQUESNOY

4 Dave KAMERBEEK

0 – 3
17:42
PENALTY

2 minuten voor HOOK

6 Eduard BAKVIS

17:42 → 19:42

23:26
PENALTY

2 minuten voor CROSS

2 Guus BLANKENBERG

07:30 → 09:30

23:26
PENALTY

2 minuten voor CROSS

17 Peter de PUY

17:42 → 19:42

27:52
PENALTY

2 minuten voor CHARGE

15 Jeroen KRAAN

17:42 → 19:42

30:00
PENALTY

2 minuten voor CHARGE

7 Pascal ARNOUTS

17:42 → 19:42

30:40
PENALTY

2 minuten voor ROUGH

15 Berno KIVITS

07:30 → 09:30

30:40
PENALTY

2 minuten voor ROUGH

15 Berno KIVITS

09:30 → 11:30

30:58
PENALTY

2 minuten voor HI-ST

20 Bastiaan MAESSEN

09:30 → 11:30

34:07
PENALTY

2 minuten voor CHARGE

8 Joey de GROOT

09:30 → 11:30

34:16
PENALTY

2 minuten voor TRIP

9 Merlot HOOGVELD

09:30 → 11:30

35:16
PENALTY

2 minuten voor CHARGE

14 Ricky FABER

09:30 → 11:30

35:16
PENALTY

10 minuten voor MISC

14 Ricky FABER

09:30 → 19:30

36:41
PENALTY

2 minuten voor BENCH

8 Joey de GROOT

09:30 → 11:30

50:46
GOAL

4 Dave KAMERBEEK

14 Erik KAMERBEEK

5 Berry van der KOLK

0 – 4
52:01
GOAL

14 Ricky FABER

1 – 4
52:18
GOAL

16 Jason STUIT

17 Peter de PUY

1 – 5
56:46
PENALTY

2 minuten voor TRIP

14 Ricky FABER

09:30 → 11:30

58:40
PENALTY

2 minuten voor SLASH

16 Roel BUDAS

09:30 → 11:30

58:54
PENALTY

2 minuten voor HO-ST

5 Berry van der KOLK

17:42 → 19:42

60:00
GOALIE UIT

1 Edgar SANDERS

60:00
GOALIE UIT

31 Xander BOLMAN