Home Sport & organisatieOver ons → Commissies

ComĀ­missies

Competitiecommissie

Theo van Gerwen
Eerste divisie/Eredivisie
theo.van.gerwen@ijshockeynederland.nl

Theo van Gerwen
U21-competitie
theo.van.gerwen@ijshockeynederland.nl

Marlies Goessens
U17-, U15-, U13-competities, Vrouwencompetitie
marlies.goessens@ijshockeynederland.nl

Edward Kort
Tweede divisie, Derde divisie, Vijfde divisie, Zesde divisie, Studentencompetitie
edward.kort@ijshockeynederland.nl

Sonja van Heteren
Vierde divisie, Juniorencompetitie, U11, U9
sonja.van.heteren@ijshockeynederland.nl

Scheidsrechterscommissie

Martin de Wilde
referee in chief
algehele leiding, internationale samenwerking en IIHF, aanwijzingen
martin.de.wilde@ijshockeynederland.nl

Reijnoud Koelemeij
lid
coƶrdinator noord, regelgeving, referee coach
reijnoud.koelemeij@ijshockeynederland.nl

Nathalie Kƶsters
lid
coƶrdinator opleidingen
nathalie.kosters@ijshockeynederland.nl

Tuchtcommissie

Coen Hensing
Debby Hengst
Dennis Schwartz
Fanny Donders
Hans van Seters
Kicky Hamer
Stefan van Loenhout

Commissie van Beroep

Mr. P.P.M. Rousseau
voorzitter

Mr. J. Manders
lid

Mr. W. Schnitzler-Strijbos
lid

Mr. A.G.W. Leijsen
lid

Medische commissie

Dr. E.P.F. Janssen
voorzitter

R. van Delft
lid

T. Speel
adviseur

Dr. F. Baarveld
adviseur

College van Arbiters

Lijst A
Mr. J.A. Boertjes
Mr. J.C. v.d. Hooft
Mr. G.J.H. Houtzagers
Mr. W. van Hulten

Lijst B
A.E.Th. Beulink

Financiƫle commissie

B. Robers
lid

H. Vlaardingerbroek
lid

Licentiecommissie

Dr. Mr. S.F.H. Jellinghaus
voorzitter

D.B.C. ContzƩ
lid

Drs. J. van Dongen
lid

J.A.J. de Greef
adviseur

Laatst gewijzigd op 21 juni 2022 om 12:15