Home Sport & organisatieOver ons → Commissies

Com­missies

Competitiecommissie

Theo van Gerwen
Eerste divisie
theo.van.gerwen@ijshockeynederland.nl

Theo van Gerwen
U19-competitie
theo.van.gerwen@ijshockeynederland.nl

Marlies Goessens
U16-, U14-, U12-competities, Vrouwencompetitie
marlies.goessens@ijshockeynederland.nl

Edward Kort
Tweede divisie, Derde divisie, Vijfde divisie, Studentencompetitie
edward.kort@ijshockeynederland.nl

Sonja van Heteren
Vierde divisie, Juniorencompetitie, U10, U8
sonja.van.heteren@ijshockeynederland.nl

Scheidsrechterscommissie

Martin de Wilde
referee in chief
algehele leiding, internationale samenwerking en IIHF
martin.de.wilde@ijshockeynederland.nl

Patrick van de Wijgert
lid
aanwijzingen
patrick.van.de.wijgert@ijshockeynederland.nl

Reijnoud Koelemeij
lid
coördinator noord, regelgeving, referee coach
reijnoud.koelemeij@ijshockeynederland.nl

Nathalie Kösters
lid
coördinator opleidingen
nathalie.kosters@ijshockeynederland.nl

Tuchtcommissie

Meine Dijkstra
voorzitter

Frank Dobbelaar
lid

Herman Dame
lid

Wim Tamboer
lid

Debby Hengst
lid

Ruud Jonkmans
lid

Commissie van Beroep

Mr. P.P.M. Rousseau
voorzitter

Mr. J. Manders
lid

Mr. W. Schnitzler-Strijbos
lid

Mr. A.G.W. Leijsen
lid

Medische commissie

Dr. Jean Driessen
voorzitter
Doping, Hoofd- en wervelkolom letsels en Blessure registratie/preventie
jean.driessen@ijshockeynederland.nl

Robert Goddard
lid
Hoofd- en wervelkolom letsels
robert.goddard@ijshockeynederland.nl

Stephan Widjaja
lid
Nationale team en Blessure registratie/preventie
stephan.widjaja@ijshockeynederland.nl

Richard van Delft
lid
Nationale team
richard.van.delft@ijshockeynederland.nl

Dr. F. Baarveld
adviseur
Bondarts/Begeleidend arts Nationaal Team van 1983-2004

College van Arbiters

Lijst A
Mr. J.A. Boertjes
Mr. J.C. v.d. Hooft
Mr. G.J.H. Houtzagers
Mr. W. van Hulten

Lijst B
A.E.Th. Beulink

Financi√ęle commissie

B. Robers
lid

H. Vlaardingerbroek
lid

Licentiecommissie

Dr. Mr. S.F.H. Jellinghaus
voorzitter

D.B.C. Contzé
lid

Drs. J. van Dongen
lid

J.A.J. de Greef
adviseur

Laatst gewijzigd op 8 mei 2020 om 10:25