Home Sport & organisatieOver ons → Commissies

Com­missies

Competitiecommissie

Theo van Gerwen
Eerste divisie/Eredivisie
theo.van.gerwen@ijshockeynederland.nl

Theo van Gerwen
U21-competitie
theo.van.gerwen@ijshockeynederland.nl

Marlies Goessens
U17-, U15-, U13-competities, Vrouwencompetitie
marlies.goessens@ijshockeynederland.nl

Edward Kort
Tweede divisie, Derde divisie, Vijfde divisie, Zesde divisie, Studentencompetitie
edward.kort@ijshockeynederland.nl

Sonja van Heteren
Vierde divisie, Juniorencompetitie, U11, U9
sonja.van.heteren@ijshockeynederland.nl

Scheidsrechterscommissie

Martin de Wilde
referee in chief
algehele leiding, internationale samenwerking en IIHF, aanwijzingen
martin.de.wilde@ijshockeynederland.nl

Reijnoud Koelemeij
lid
coördinator noord, regelgeving, referee coach
reijnoud.koelemeij@ijshockeynederland.nl

Nathalie Kösters
lid
coördinator opleidingen
nathalie.kosters@ijshockeynederland.nl

Tuchtcommissie

Meine Dijkstra
voorzitter

Frank Dobbelaar
lid

Herman Dame
lid

Wim Tamboer
lid

Debby Hengst
lid

Ruud Jonkmans
lid

Commissie van Beroep

Mr. P.P.M. Rousseau
voorzitter

Mr. J. Manders
lid

Mr. W. Schnitzler-Strijbos
lid

Mr. A.G.W. Leijsen
lid

Medische commissie

Dr. E.P.F. Janssen
voorzitter

R. van Delft
lid

T. Speel
adviseur

Dr. F. Baarveld
adviseur

College van Arbiters

Lijst A
Mr. J.A. Boertjes
Mr. J.C. v.d. Hooft
Mr. G.J.H. Houtzagers
Mr. W. van Hulten

Lijst B
A.E.Th. Beulink

Financi√ęle commissie

B. Robers
lid

H. Vlaardingerbroek
lid

Licentiecommissie

Dr. Mr. S.F.H. Jellinghaus
voorzitter

D.B.C. Contzé
lid

Drs. J. van Dongen
lid

J.A.J. de Greef
adviseur

Laatst gewijzigd op 6 oktober 2021 om 14:29