Home Sport & organisatieScheidsrechters TeamStripes → Taken en overzicht van lokale scheidsrechtersco√∂rdinatoren
Stripesheader

Tak­en en overzicht van lokale scheidsrechterscoördinatoren

Het bestu­ur van iedere club heeft de ver­plicht­ing vanu­it IJshock­ey Ned­er­land om een lokale schei­d­srechter­scoör­di­na­tor aan te stellen.


Ramonny
Stef 2

Hieronder de taken van een lokale scheidsrechterscoördinator, blauwdruk lokaal arbitrageplan en de lijst van alle lokale scheidsrechterscoördinatoren in Nederland.

Taken lokale scheidsrechterscoördinator

De taken van de lokale scheidsrechterscoördinator zijn:

  • Jaarlijks opstellen/actualiseren Lokaal Arbitrageplan;
  • Organisatie en beheer clubscheidsrechters;
  • Indelen van de clubscheidsrechters op de daarvoor bestemde thuiswedstrijden van de club;
  • Plannen lokale opleidingen en cursussen;
  • Begeleiding en bescherming van de clubscheidsrechters;
  • Advisering bij mogelijke promotie naar TeamStripes;
  • Scheidsrechters als een vaste en noodzakelijke waarde binnen een club plaatsen;
  • Het uitdragen van het motto Fairplay & Respect binnen de vereniging;
  • Werving van scheidsrechters;
  • Behoud en doorstroom van het lokale scheidsrechterskorps;
  • Verhogen van de animo onder scheidsrechters door teambuilding;
  • Contactpersoon naar scheidsrechterscommissie TeamStripesNL en IJshockey Nederland;
  • Rapportage scheidsrechterscommissie TeamStripesNL bij calamiteiten, incidenten, te verwachten problemen;
  • Hulp clubscheidsrechters bij het opmaken van rapporten;
  • Jaarlijkse opgave doen van de clubscheidsrechters bij aanvang van het nieuwe seizoen aan de scheidsrechterscommissie.

Blauwdruk lokaal arbitrageplan

Iedere lokale scheidsrechterscoördinator (LSC) schrijft tijdens de zomer een lokaal arbitrageplan of past het plan aan van het jaar ervoor. Dit plan deelt de LSC met zijn bestuur en met de scheidsrechterscommissie van IJshockey Nederland. In dit plan staan de doelen, verantwoordelijkheden en taken van de LSC. Zie hieronder een blauwdruk dat gedownload kan worden en aangepast tot jouw lokale arbitrageplan.

Overzicht lokale scheidsrechterscoördinator per club

Plaats Naam Mail Telefoon
Alkmaar Henk Jan Pranger henkjan@alcmariaflames.nl 06-16972873
Alkmaar Aschwin van Loon madref@vanloononline.nl 06-30612711
Amsterdam Matthieu Coquet matthieucoquet@gmail.com 06-27191376
Amsterdam Duane Mattos dpmattos@gmail.com 06-14029625
Breda Rogier de Geus scheidsrechtercoordinator@ijshockeyclub-yetis.nl 06-52864527
Den Bosch Nicky van Raak nickyvraak@hotmail.com 06-21710094
Den Bosch Iris Jongmans wedstrijdsecretaris@red-eagels.nl 06-24544255
Den Haag Jan Passchier passchier@wxs.nl 06-23369085
Den Haag Edwin Stauthamer wedstrijdsecretaris@hijshokij.nl 06-57960989
Dordrecht Hans Verhoog hverhoog@live.com 06-42605823
Eindhoven Bianca van Heugten biancaheugten7@gmail.com 06-34271415
Eindhoven John den Engelse jdenengelse@planet.nl 06-20807798
Enschede Annelies Tielenburg anneliestielenburg@gmail.com 06-45364317
Geleen Nathalie Kösters nathalie.kosters@ijshockeynederland.nl 06-81336526
Groningen Bert Groenhof l.groenhof@hotmail.com 06-41775531
Groningen Herman Hofstee info@gijsgroningen.nl 06-15691167
Heerenveen Reijnoud Koelemeij rkoelemeij@molenmaker-techniek.nl 06‚Äď10394916
Hoorn Roy van der Zee zee059@quicknet.nl 06-22977320
Leeuwarden Martin Schrage martinschrage@live.nl 06-12929072
Leeuwarden Jesmer Doele jesmerdoele@hotmail.com 06-28265425
Leiden Willem Hesseling scheidsrechterscoordinator@leiden-lions.nl 06-50254745
Nijmegen Matthijs Ruijsch m.t.ruijsch@gmail.com 06-48773671
Nijmegen Paul Fondse paul@nijmegendevils.nl 06-22492418
Tilburg René de Hondt rene.de.hondt@trappers.nl 06-22237119
Tilburg Pete Peters pete.peters@ijshockeynederland.nl 06-14338285
Utrecht Marianne van Zanten jeugdcoordinator@ijcudragons.nl 06-54378845
Utrecht Marco van Doorn secretaris@ijcudragons.nl 06-48272559
Zoetermeer Manon Spijkers manon_s@planet.nl 06-18165325

Laatst gewijzigd op 29 januari 2021 om 15:15