Home Sport & organisatieScheidsrechters TeamStripes → Scheidsrechterscommissie en Referee Coaches TeamStripesNL
Stripesheader

Schei­d­srechter­scom­missie en Ref­er­ee Coach­es TeamStripesNL

SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE

Martin de Wilde
Reijnoud Koelemeij
Nathalie Kosters
Functie Naam Contactgegevens
Referee in Chief Martin de Wilde martin.de.wilde@ijshockeynederland.nl
Referee Coach en Regelgeving Reijnoud Koelemeij reijnoud.koelemeij@ijshockeynederland.nl
Coördinator Opleidingen Nathalie Kösters nathalie.kosters@ijshockeynederland.nl

REFEREE COACHES

Patrick
Debby
Coen
Pete
Functie Naam Contactgegevens
Referee Coach en Assignments Patrick van de Wijgert patrick.van.de.wijgert@ijshockeynederland.nl
Referee Coach en Officiating Coach IIHF Debby Hengst debby.hengst@ijshockeynederland.nl
Referee Coach Coen Hensing coen.hensing@ijshockeynederland.nl
Referee Coach Pete Peters pete.peters@ijshockeynederland.nl

Laatst gewijzigd op 24 januari 2021 om 14:35