Home Organisatie → Scheidsrechterscommissie en Referee Coaches TeamStripesNL
Stripesheader

Scheids­rech­ters­com­mis­sie en Refe­ree Coa­ches TeamStripesNL

SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE

Martin de Wilde
Reijnoud Koelemeij
Nathalie Kosters
Marsha kader
Functie Naam Contactgegevens
Referee in Chief Martin de Wilde martin.de.wilde@ijshockeynederland.nl
Referee Coach en Regelgeving Reijnoud Koelemeij reijnoud.koelemeij@ijshockeynederland.nl
Coördinator Opleidingen Nathalie Kösters nathalie.kosters@ijshockeynederland.nl
Secretariaat, aanwijzingen en social media Marsha de Wilde marsha.de.wilde@ijshockeynederland.nl

REFEREE COACHES

Debby
Coen
Pete
Functie Naam Contactgegevens
Referee Coach en Officiating Coach IIHF Debby Hengst debby.hengst@iihf-officiating.com
Referee Coach Coen Hensing coen.hensing@ijshockeynederland.nl
Referee Coach Pete Peters pete.peters@ijshockeynederland.nl

Laatst gewijzigd op 20 juli 2022 om 09:58