Home Sport & organisatieScheidsrechters TeamStripesNL → Aanwijzingen TeamStripesNL

Aan­wi­jzin­gen TeamStripesNL

Gepubliceerde referees en linespersons

Datum Div & locatie Teams Ref 1 Ref 2 LP 1 LP 2 RC
23/07/2022
09:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Finland A
Dynamo Kharkiv Police
S. Ooosterling P. vd Wijgert A. Keijzers L. Beelen ---
23/07/2022
09:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
North American BP&FH
Uk Firefighters IHC
J. Derr J. Korte B. Metselaar M. vd Veen ---
23/07/2022
11:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
De Leeuwen
Surete du Quebec
P. vd Wijgert T. Leijtens B. Zwarthoed R. Klintrot ---
23/07/2022
11:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Les Bruleurs de Glace BSPP
Toronto Fire HC
M. Klop B. Bakker F. Lepies B. Krijgsman ---
23/07/2022
14:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Vancouver FDHC
Montreal Fire
R. Sterkens J. Klijberg A. Keijzers L. Beelen ---
23/07/2022
14:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
North American BP&FH
Canada's Finest
J. Derr J. Korte B. Metselaar M. vd Veen ---
23/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Alberta Cubs
Surete du Quebec
P. Iwaniec T. Leijtens B. Zwarthoed R. Klintrot ---
23/07/2022
16:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Wolfhunters
Finland B
M. Klop B. Bakker F. Lepies R. Mooijman ---
24/07/2022
09:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Vancouver FDHC
Dynamo Kharkiv Police
P. vd Wijgert T. Leijtens J. Hesselberth A. Keijzers ---
24/07/2022
09:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Canada's Finest
Uk Firefighters IHC
R. Sterkens B. Bakker R. Klintrot B. Metselaar ---
24/07/2022
11:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Montreal FIre
Alberta Cubs
H. Verhoog P. Iwaniec L. Beelen B. Zwarthoed ---
24/07/2022
11:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Finland B
Les Bruleurs de Glace BSPP
J. Korte S. Oosterling M. vd Veen B. Krijgsman ---
24/07/2022
14:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
De Leeuwen
Finland A
P. vd Wijgert T. Leijtens J. Hesselberth A. Keijzers ---
24/07/2022
14:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Wolfhunters
North American BP&FH
J. Klijberg B. Bakker R. Klintrot B. Metselaar ---
24/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Surete du Quebec
Vancouver FDHC
H. Verhoog P. Iwaniec L. Beelen F. Lepies ---
24/07/2022
16:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Toronto Fire HC
Finland B
J. Korte S. Oosterling M. v Est R. v Alphen ---
25/07/2022
09:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Surete du Quebec
Finland A
T. Leijtens N. v Grinsven M. vd Veen B. Zwarthoed ---
25/07/2022
09:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Toronto Fire HC
North American BP&FH
J. Klijberg R. Sterkens A. Keijzers B. Krijgsman ---
25/07/2022
11:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Montreal FIre
De Leeuwen
P. Iwaniec P. vd Wijgert B. Metselaar L. Beelen ---
25/07/2022
11:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Finland B
Uk Firefighters IHC
B. Groenhof M. Klop F. Lepies E. vd Laak ---
25/07/2022
14:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Dynamo Kharkiv Police
Alberta Cubs
N. v Grinsven T. Leijtens M. vd Veen B. Zwarthoed ---
25/07/2022
14:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Canada's Finest
Les Bruleurs de Glace BSPP
M. Klop A. Keijzers B. Krijgsman ---
25/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
De Leeuwen
Vancouver FDHC
P. Iwaniec P. vd Wijgert R. Mooijman L. Beelen ---
25/07/2022
16:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Wolfhunters
Toronto Fire HC
B. Groenhof F. Lepies E. vd Laak ---
26/07/2022
09:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
North American BP&FH
Finland B
B. Groenhof A. v Loon B. Metselaar B. Krijgsman ---
26/07/2022
09:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Montreal FIre
Dynamo Kharkiv Police
P. Iwaniec T. Leijtens A. Keijzers L. Beelen ---
26/07/2022
11:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Toronto Fire HC
Canada's Finest
H. Verhoog E. vd Laak M. vd Veen B. Krijgsman ---
26/07/2022
11:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Finland A
Alberta Cubs
N. v Grinsven P. vd Wijgert F. Lepies B. Zwarthoed ---
26/07/2022
14:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Uk Firefighters IHC
Les Bruleurs de Glace BSPP
B. Groenhof H. Verhoog B. Metselaar R. Mooijman ---
26/07/2022
14:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Surete du Quebec
Montreal Fire
P. Iwaniec T. Leijtens A. Keijzers L. Beelen ---
26/07/2022
16:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Canada's Finest
Wolfhunters
H. Verhoog E. vd Laak M. vd Veen R. Mooijman ---
26/07/2022
16:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Alberta Cubs
De Leeuwen
N. v Grinsven P. vd Wijgert F. Lepies B. Zwarthoed ---
27/07/2022
10:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Uk Firefighters IHC
Wolfhunters
H. Verhoog R. v Alphen B. Zwarthoed B. Krijgsman ---
27/07/2022
10:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Finland A
Montreal Fire
N. v Grinsven P. Iwaniec L. Beelen M. vd Veen ---
27/07/2022
13:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Les Bruleurs de Glace BSPP
North American BP&FH
B. Groenhof A. v Loon B. Metselaar F. Lepies ---
27/07/2022
13:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Dynamo Kharkiv Police
De Leeuwen
P. vd Wijgert T. Leijtens A. Keijzers M. vd Veen ---
27/07/2022
16:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Finland B
Canada's Finest
H. Verhoog R. v Alphen Bram Zwarthoed R. Mooijman ---
27/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Vancouver FDHC
Finland A
N. v Grinsven P. Iwaniec L. Beelen B. Krijgsman ---
28/07/2022
09:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Dynamo Kharkiv Police
Surete du Quebec
S. Ooosterling P. Iwaniec F. Lepies B. Zwarthoed ---
28/07/2022
09:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Uk Firefighters IHC
Toronto Fire HC
B. Groenhof M. vd Veen B. Metselaar ---
28/07/2022
12:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Alberta Cubs
Vancouver FDHC
P. vd Wijgert T. Leijtens F. Lepies A. Keijzers ---
28/07/2022
12:30
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Les Bruleurs de Glace BSPP
Wolfhunters
J. Derr L. Beelen B. Krijgsman ---
28/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Group A 1st
Group A 2nd
S. Ooosterling P. Iwaniec M. vd Veen B. Zwarthoed ---
28/07/2022
16:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Group B 2nd
Group B 4th
B. Groenhof L. Beelen B. Metselaar ---
29/07/2022
09:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Group A 1st
Group A 3rd
P. vd Wijgert T. Leijtens A. Keijzers R. Klintrot ---
29/07/2022
09:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Group A 4th
Group A 6th
N. v Grinsven B. Kosters L. Beelen ---
29/07/2022
11:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Group B 1st
Group B 3rd
J. Derr F. Lepies B. Krijgsman B. Metselaar ---
29/07/2022
12:30
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Group A 5th
Group A 7th
P. Iwaniec A. Keijzers R. Klintrot ---
29/07/2022
14:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Group A 3rd
Group A 2nd
P. vd Wijgert T. Leijtens F. Lepies B. Zwarthoed ---
29/07/2022
16:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Group B Bronze medal
Group B Bronze medal
B. Groenhof S. Oosterling M. vd Veen B. Metselaar ---
29/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Utrecht
Group A Bronze medal
Group A Bronze medal
P. Iwaniec N. v Grinsven B. Kosters L. Beelen ---
30/07/2022
10:00
2e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Final Group B
Final Group B
H. Verhoog B. Groenhof B. Metselaar M. vd Veen ---
30/07/2022
13:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Final div II Group A
Final div II Group A
P. vd Wijgert T. Leijtens A. Keijzers R. Klintrot ---
30/07/2022
16:00
1e div WORLD POLICE & FIRE GAMES
Zoetermeer
Final div I Group A
FInal div I Group A
P. Iwaniec N. v Grinsven L. Beelen F. Lepies ---

Tabel op groot formaat

Laatst gewijzigd op 22 juni 2022 om 14:21